ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
01032, м. Київ - 32, вул. Комінтерну, 16. | тел. 230-31-77 |
У Х В А Л А
про повернення позовної заяви
"18" вересня 2006 р. № 02-03/
Суддя Карпечкін Т.П., розглянувши матеріали справи
за позовом Дочірньої компанії “Газ України” Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”, м. Київ
до Боярського міського виробничого управління житлово-комунального господарства, Київська область, Києво-Святошинський район, м. Боярка
про стягнення 346001,06 грн.
Обставини справи:
До господарського суду Київської області звернулась Дочірня компанія “Газ України” Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України з позовною заявою № 31/10-9527 від 13.09.2006 року до Боярського міського виробничого управління житлово-комунального господарства про стягнення 346001,06 грн.
Відповідно до п. 2 ст. 57 ГПК України до позовної заяви додаються документи, які підтверджують відправлення відповідачеві копії позовної заяви і доданих до неї документів.
До позовної заяви № 31/10-9527 від 13.09.2006 року додано поштову квитанцію № 4869 від 13.09.2006 року та опис вкладення у цінний лист від 13.09.2006 року, які не можуть підтверджувати направлення позовної заяви та доданих до неї документів, оскільки, в графі “кому” замість відповідача - Боярського міського виробничого управління житлово-комунального господарства зазначено КПТМ “Фастівтепломережа”.
Таким чином, поштова квитанція № 4869 від 13.09.2006 року та опис вкладення у цінний лист від 13.09.2006 року не можуть бути належними доказами надсилання відповідачу копії позовної заяви та доданих до неї документів.
Отже, позовна заява з вказаних підстав підлягає поверненню без розгляду.
На підставі викладеного та керуючись п. 6 ч. 1 ст. 63 Господарського процесуального кодексу України, суд -
ухвалив:
Позовну заяву та додані до неї документи повернути позивачу без розгляду.
Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущених порушень.
Суддя Карпечкін Т.П.