PI ШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ.
Справа номер 2-255/2007р.
21 червня 2007 року Славутицький міський суд, Київської області, у складі: головуючого: Малишенко Т.О. при секретарі: Дем'яненко Т.В.
за участі представника позивача ОСОБА_3., позивач відсутній, відповідач відсутній.
Розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 - про розірвання шлюбу,
встановив:
Позивач звернувся до. суду з позовною заявою про розірвання шлюбу в зв'язку з тим, що сумісне життя з відповідачем не склалося в силу психологічної несумісності. Припинили ведення сумісного господарства біля трьох років, роз'їхались. Майнового спору на час звернення в суд немає. Питання про виховання і утримання неповнолітніх дітей обговорили, вони залишаються при ній. Просила не надавати термін для примирення, так як сім'я розпалась остаточно і її не можливо зберегти.
У судове засідання позивач не з'явилась, її інтереси згідно доручення представляв представник, яка позовні вимоги підтримала в повному об'ємі, просила розірвати шлюб.
Відповідач про час і місце розгляду справи неодноразово повідомлявся за останнім відомим місцем проживання, а також, у місцевій газеті було надруковано судові повістки, тобто суд зробив висновок, що відповідач про час і місце розгляду справи повідомлений і справу можливо розглянути у його відсутності, при наявних матеріалах у справі.
В судовому засіданні було встановлено, що сторони знаходяться у шлюбі з 04.11.1995 року. Від спільного шлюбу мають неповнолітніх дітей сина ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1, і сина ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_2.
Дослідивши письмові матеріали справи, суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню у зв.язку з тим, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам сторін. Між сторонами із-за психологічної несумісності склались негативні стосунки, які привели до відчуженості, біля трьох років сторони припинили ведення сумісного господарства, роз'їхались. Судом встановлено, що майнового спору на час розгляду справи в суді немає. Питання про виховання і утримання неповнолітніх дітей вирішені, вони залишаються жити при матері.
При таких обставинах справи суд вважає, що недоцільно відкладати слухання справи і надавати сторонам строк для примирення.
Керуючись ст. ст. 110, 112 Сімейного Кодексу України, ст. ст. 10, 11, 209, 212, 214, 215, 218 ЦПК України, суд
вирішив:
Позов задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 і ОСОБА_2 зареєстрований 04 листопада 1995 року Відділом реєстрації актів цивільного стану Славутицького міського управління юстиції Київської області, Україна, актовий запис номер 185.
Стягнути з ОСОБА_2., при отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу Державне Мито на підставі Декрету KM України „Про Державне Мито" у сумі 17 гривень, ОСОБА_1., при отримання свідоцтва про розірвання шлюбу звільнити від сплати Державного Мита на підставі Декрету KM України "Про Державне Мито".
Копію рішення направити сторонам для ознайомлення.
Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Київської області через Славутицький міський суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.