Судове рішення #1653979
Справа №2-160-07

Справа №2-160-07

РІШЕННЯ

 іменем      України

 

смт.  Короп                                                                                            25 червня 2007 року

Коропський районний суд Чернігівської області в складі: головуючого - судді Грушка О.П. при секретарі   -ХількоН.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу , -

 

ВСТАНОВИВ:

 

ОСОБА_1 звернулась до суду з позовною заявою про розірвання шлюбу з ОСОБА_2 вказуючи на те,  що вона з відповідачем перебуває в зареєстрованому шлюбі з 22 лютого 2002 року. Від шлюбу мають одну неповнолітню дитину - дочку ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1 народження. Подружнє життя в них не склалося по тій причині,  що вони не зійшлися характерами,  в зв"язку з чим в сім"ї часто виникають сварки. А тому позивачка вважає,  що за таких обставин збереження їхнього шлюбу є неможливим.

В судовому засіданні позивачка ОСОБА_1 свій позов підтримала і просить його задовольнити по вищевикладеним мотивам.  Вона показала,  що з липня 2006 року не проживає з відповідачем,  а проживає зі співмешканцем - ОСОБА_4.  На теперішній час позивачка вагітна,  але просить її позов задовольнити,  так як батьком майбутньої дитини є її співмешканець ОСОБА_4

Відповідач ОСОБА_2 позовні вимоги позивачки визнає і на розірвання шлюбу згоден.

Свідок по справі ОСОБА_4  в судовому засіданні показав,  що проживає з ОСОБА_1 з липня 2006 року і визнає батьківство їх спільної,  ще ненародженої дитини.

Заслухавши пояснення сторін,  показання свідка та вивчивши матеріали справи,  суд приходить до висновку,  що позов підлягає задоволенню зі слідуючих підстав.

Як встановлено,  подружнє життя ОСОБА_1 та ОСОБА_2 не склалося,  по тій причині,  що вони не зійшлися характерами,  в зв"язку з чим в сім"ї часто виникають сварки. З липня 2006 року сторони проживають окремо. Сторони наполягають на розірванні шлюбу,  вважаючи збереження їхньої сім"ї неможливим.

Згідно ч. 2  ст.  110 Сімейного кодексу України „Позов про розірвання шлюбу не може бути пред'явлений протягом вагітності дружини." Але дана норма закону направлена перш за все на захист прав жінки і матері. А в даному випадку позов про розірвання шлюбу подає саме дружина,  батьківство її дитини визнає чоловік,  з яким вона проживає однією сім'єю протягом останнього року.

За таких обставин у суду наявні підстави для розірвання шлюбу.

Спору майнового характеру між сторонами немає. Судові витрати необхідно покласти на сторони в рівних частинах.

На підставі викладеного,  керуючись  ст.  ст.  104 ч.2,  105 ч.3,  ПО,  112 Сімейного кодексу України,   ст.  ст.  10,  60,  212-215 ЦПК України,  суд, -

 

ВИРІШИВ:

 

Шлюб між ЄОСОБА_1 та ОСОБА_2,  зареєстрований Нехаївською сільською радою,

 

2

 

Коропського району,  Чернігівської області 22 лютого 2002 року,  актовий запис № 02 -розірвати.

Стягнути з ОСОБА_1 та ОСОБА_2 при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу державне мито на користь держави в розмірі по 8 (вісім) гривень 50 копійок з кожного.

Заява про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація