Судове рішення #1654021
Справа №1-П-26\07

Справа №1-П-26\07

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

27.06.2007 року Деснянський районний суд м. Чернігова в складі: головуючого судді - Воронцової С.В., при секретарі - Хавило О.А., за участю прокурора - Ярмош Р.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Чернігові справу за поданням слідчого СВ ЧMB УМВС України в Чернігівській області Жерняк С.М. про звільнення від кримінальної відповідальності на підставі Закону України " Про амністію " обвинуваченого ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженця м. Фірюза Ашхабадської області Туркменія, українця, громадянина України,   з   середньою освітою,   що   перебуває   у

незареєстрованому щлюбі , має неповнолітню дитину, працюючого завідуючим складом ПП "ОСОБА_2" , не судимого , мешканця АДРЕСА_1,

в скоєнні злочину передбаченого ст.140 ч.2 КК України,

ВСТАНОВИВ:

Слідчий СВ ЧMB УМВС України в Чернігівській області за погодженням з прокурором звернувся до суду з поданням про звільнення ОСОБА_1 від кримінальної відповідальності на підставі ст.1 п.б Закону України "Про амністію".

Органом досудового слідства ОСОБА_1 пред"явлено обвинувачення, в тому, що він 25.03.1996 року, перебуваючи на посаді бармена , діючи єдиним умислом та маючи вільний доступ до касового апарату , знаходячись на своєму робочому місці в барі "Детинець" , розташованого за адресою м.Чернігів, вул.Преображенська, 16, таємно викрав гроші в сумі 113 304 000 карбованців що становлять 1133,04 грн., які належать ОСОБА_3, спричинивши останьому значну матеріальну шкоду.

Умисні дії ОСОБА_1 органом досудового слідства кваліфіковані за ст.140 ч.2 КК України в редакції 1960 року, в чому останній визнав себе винним повністю та дав зізнавчі покази.

В судовому засіданні прокурор підтримав подання слідчого.

Суд дослідивши матеріали справи, заслухавши думку прокурора, обвинуваченого, який не заперечував проти застосування до нього амністії, враховуючи,   що   ОСОБА_1   скоїв   злочин   за   який   передбачено

 

покарання більш м"яке ніж позбавлення волі до п"яти років , має неповнолітню дитину, амністія раніше до нього не застосовувалась, в повному обсязі відшкодував заподіяну шкоду, вважає, що подання підлягає задоволенню.

Міру запобіжного заходу у відношені  обвинуваченого  підлягає скасуванню.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст.6 п.4 248, 273 КПК України, ст. 1 п. "б", ст. 6 Закону України "Про амністію" від 24.07.1998 року, суд-

ПОСТАНОВИВ:

Подання задовольнити.

Звільнити ОСОБА_1 від кримінальної відповідальності на підставі ст. 1 п. "б" Закону України "Про амністію" від 24.07.1998 року.

Провадження по кримінальній справі про обвинувачення ОСОБА_1 в скоєнні злочину , передбаченого ст.140 ч.2 КК України в редакції 1960 року- закрити на підставі ст.6 п.4 КПК України.

Міру запобіжного заходу у відношенні   ОСОБА_1 в вигляді підписки про невиїзд скасувати.

На постанову  може бути  подана апеляція  до  апеляційного  суду Чернігівської області протягом 7 діб з дня її проголошення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація