ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ
УХВАЛА
12 травня 2011 року справа № 5020-521/2011
Господарський суд міста Севастополя у складі судді Ребристої С.В. при секретарі
Мутель А.О. розглянувши справу за позовом Відкритого акціонерного товариства „Енергетична компанія „Севастопольенерго”
(вул. Хрустальова, 44, м. Севастополь, 99040)
до відповідача –Товариства з обмеженої відповідальністю „Севстроймаркет”
(вул. Вакуленчука, буд. 21, кв. 83, м. Севастополь 99053)
про стягнення 8 073,89 грн.
за участю:
представників сторін:
від позивача –ОСОБА_1 - юрисконсульт, довіреність № 6428/0/2-11 від 14.04.2011,
від відповідача –не з’явився.
Суть спору:
Відкрите акціонерне товариство „Енергетична компанія „Севастопольенерго” звернулось до господарського суду міста Севастополя із позовом до Товариства з обмеженої відповідальністю „Севстроймаркет” про стягнення 8 073,89 грн., у тому числі 7 914,04 грн. заборгованість за активну електричну енергію та 159,85 грн. пені.
Ухвалою від 08.04.2011 було порушено провадження по справі та призначено судовий розгляд на 12.05.2011 о 09:30 год.
Представник позивача у судовому засіданні 12.05.2011 надав суду клопотання від 12.05.2011 про заміну позивача - Відкрите акціонерне товариство „Енергетична компанія „Севастопольенерго” на його правонаступника - Публічне акціонерне товариство „Енергетична компанія „Севастопольенерго”, що підтвердив копіями установчих документів, які додав до цього клопотання.
Представник відповідача у судове засідання 12.05.2011 явку уповноваженого представника не забезпечив, про причини своєї неявки суд жодним чином не інформував відзиву на позовну заяву та витребуваних судом документів не надав.
Дослідивши матеріали справи, враховуючи ту обставину, що відповідач у судове засідання не з’явився та за відсутності відомостей поштової установи про вручення або невручення відповідачу поштового відправлення, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи та зобов’язати відповідача повторно виконати вимоги ухвали суду від 08.04.2011.
З огляду на викладене, керуючись статтею 25, пунктами 1 та 2 частини першої статті 77, статтею 86 Господарського процесуального кодексу України, суд –
У Х В А Л И В:
1. Замінити позивача - Відкрите акціонерне товариство „Енергетична компанія „Севастопольенерго” на його правонаступника - Публічне акціонерне товариство „Енергетична компанія „Севастопольенерго”.
2. Відкласти розгляд справи на 31 травня 2011 року на 09 годину 30 хвилин (м. Севастополь, вул. Павліченко, 5, каб. № 307).
3. Повторно зобов’язати в строк до 27.05.2011 надати суду:
Позивачу:
- надати суду оригінали документів, доданих до позовної заяви, для огляду в судовому засіданні, документи, що підтверджують юридичний статус (оригінали, для огляду в судовому засіданні), відомості про банківські реквізити сторін (на день розгляду справи), докази повного або часткового погашення відповідачем заборгованості (якщо такі є), з належно завіреними копіями платіжних документів суду у справу, та всі письмові докази, що стосуються предмету спору, в обґрунтування позовних вимог;
- надати суду витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців щодо включення відповідача до цього реєстру, на день розгляду справи;
- надати суду власне письмове підтвердження того, що у провадженні господарського суду або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує господарський спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет, з тих же підстав, а також немає рішення цих органів по даному спору;
Відповідачу:
- надати суду письмовий відзив на позовну заяву, який повинен містити відомості, що передбачені статтею 59 ГПК України, з нормативно-правовим та документальним обґрунтуванням викладеної в ньому позиції, контррозрахунок стягуваної суми (якщо такий є), документи, які підтверджують юридичний статус (оригінали, для огляду в судовому засіданні, з належно завіреними копіями в матеріали справи), відомості про найменування та номери рахунків у банківських установах, на день розгляду справи, докази повного або часткового погашення заборгованості, з належно завіреними копіями платіжних документів суду у справу, та всі письмові докази, що стосуються предмету спору, в обґрунтування своїх пояснень чи заперечень проти позову.
Повторно зобов’язати сторін провести звірку розрахунків по заборгованості (яка є предметом спору), на день розгляду справи, зі складенням двостороннього акту звірки з посиланням на первині документи.
Обов'язок надання акту суду (направленого позивачем на адресу відповідача) покласти на відповідача.
Копії документів повинні бути засвідчені належним чином, згідно з пунктом 5.27 Держстандарту України № 4163-2003 “Уніфікована Система організаційно–розпорядчої документації. Вимоги до оформлювання документів”, і подаються з супровідним листом.
Попередити сторін, що у разі ухилення від виконання вимог ухвали, господарський суд має право стягнути в доход Державного бюджету України штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян у порядку, передбаченому пунктом 5 статті 83 ГПК України.
Ухвалу направити на адреси сторін рекомендованою кореспонденцією.
Для пропуску у приміщення суду мати документ, який посвідчує особу (паспорт), підтверджує її повноваження та цю ухвалу.
Суддя С. В. Ребриста