Судове рішення #16578927

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ

УХВАЛА


16 червня 2011 року справа № 5020-814/2011


 

Господарський суд міста Севастополя у складі судді Ребристої С.В. при секретарі Мутель А.О. розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи

за позовом Прокурора Балаклавського району міста Севастополя

(вул. 7 листопада, 3, м. Севастополь, 99042)

в інтересах Комунального підприємства «Севтеплоенерго»Севастопольської міської Ради

(вул. Павліченко, 2, м. Севастополь, 99011),

до відповідача –Приватного підприємства «Союз-Торг»

(вул. Долинна, 6, кв. 19, м. Севастополь, 99036)

третя особа: Севастопольська міська Рада

(вул. Леніна,3 м. Севастополь, 99011)

про стягнення заборгованості 2 833,93 грн.

за участю:

прокурора –не прибув;

представників сторін:

від позивачів Комунального підприємства «Севтеплоенерго» Севастопольської міської Ради –ОСОБА_1 - представник, довіреність № 210 від 04.01.2011, дійсна до 31.12.2011;

від відповідача Приватного підприємства «Союз-Торг»- не прибув;

третя особа: Севастопольська міська Рада –не прибув.

Прокурор Балаклавського району міста Севастополя в інтересах Комунального підприємства «Севтеплоенерго»Севастопольської міської Ради звернувся до господарського суду міста Севастополя із позовом до Приватного підприємства «Союз-Торг»про стягнення заборгованості зі сплати за споживу теплову енергію у розмірі 2 833,93 грн., а саме:      2 660,59 грн. основного боргу, 93,84 грн. пені, 56,13 інфляційних втрат, 23,26 грн –3% річних та .

Ухвалою від 27.05.2011 було порушено провадження по справі та призначено судовий розгляд на 16.06.2011 о 10 год. 20 хв.

У судовому засіданні 16.06.2011 позивач, документів, витребуваних ухвалою суду від 27.05.2011 не надав.

Дослідивши матеріали справи, враховуючи ту обставину, що прокурор, відповідач та третя особа у судове засідання не прибули заслухавши представника позивача суд

в с т а н о в и в:

Відповідно до положень ст.4-2 ГПК України правосуддя у господарських судах здійснюється на засадах рівності всіх учасників судового процесу перед законом і судом.

Згідно зі змістом ст. 4-3 ГПК України судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності. Сторони та інші особи, які беруть участь у справі, обґрунтовують свої вимоги і заперечення поданими суду доказами. Господарський суд створює сторонам та іншим особам, які беруть участь у справі, необхідні умови для встановлення фактичних обставин справи і правильного застосування законодавства.

Положеннями ст. 22 ГПК України встановлено перелік прав і обов`язків сторін у судовому процесі, зокрема, сторони мають право знайомитися з матеріалами справи, робити з них витяги, знімати копії, брати участь в господарських засіданнях, подавати докази, брати участь у дослідженні доказів, заявляти клопотання, давати усні та письмові пояснення господарському суду, наводити свої доводи і міркування з усіх питань, що виникають у ході судового процесу.

Згідно ст. 27 ГПК України треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до прийняття рішення господарським судом, якщо рішення з господарського спору може вплинути на їх права або обов’язки щодо однієї з сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за клопотанням сторін, прокурора або з ініціативи господарського суду.

Ухвалою суду від 27.05.2011 суд у порядку підготовки справи до розгляду зобов’язав прокурора надати письмові відомості про те в якому процесуальному статусі та на чиїй стороні третя особа Севастопольська міська Рада підлягає залученню до участі у справі, враховуючи ту обставину, що дані вимоги не виконані суд, керуючись ч. 1 ст. 27 ГПК України за власною ініціативою залучає до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача - Севастопольську міську Раду.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 22, 27, пп.1,2,3 частини першої ст.77, 86 ГПК України , суд

У Х В А Л И В:

1. Залучити до участі у справі №5020-814/2011 в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача Севастопольську міську Раду.

2. Відкласти розгляд справи на 19 липня 2011 року о 09 год. 30 хв.

(м. Севастополь, вул. Павліченко, 5, каб. № 307).

3. Повторно зобов’язати в строк до 14.07.2011 надати суду:

Прокурору та позивачу :

- у письмовій формі викладені позовні вимоги позивачів до відповідача;

- арифметичний розрахунок ціни позову

- оригінали документів, доданих до позовної заяви, для огляду в судовому засіданні,

- документи, що підтверджують юридичний статус позивача (оригінали, для огляду в судовому засіданні, з належно завіреними копіями суду у справу);

- відомості про банківські реквізити сторін (на день розгляду справи);

- докази повного або часткового погашення відповідачем заборгованості (якщо такі є), з належно завіреними копіями платіжних документів суду у справу, та всі письмові докази, що стосуються предмету спору, в обґрунтування позовних вимог;

- власне письмове підтвердження того, що у провадженні господарського суду або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує господарський спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет, з тих же підстав, а також  немає рішення цих органів по даному спору.

Відповідачу:

-          письмовий відзив на позовну заяву, який повинен містити відомості, що передбачені         ст. 59 ГПК України, з нормативно-правовим та документальним обґрунтуванням викладеної в ньому позиції, документи, які підтверджують юридичний статус (оригінали, для огляду в судовому засіданні, з належно завіреними копіями в матеріали справи), відомості про найменування та номери рахунків у банківських установах, на день розгляду справи, докази повного або часткового погашення заборгованості, з належно завіреними  копіями платіжних документів суду у справу та всі письмові докази, що стосуються предмету спору, в обґрунтування своїх пояснень чи заперечень проти позову.

Третій особі, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача:

-          - письмове пояснення своєї правової позиції щодо заявлених позовних вимог за позовом.

Сторонам –провести звірку розрахунків по заборгованості (яка є предметом спору), на день розгляду справи, зі складенням двостороннього акту звірки, з посиланням на первинні документи.

Обов'язок надання акту суду (направленого позивачем на адресу відповідача) покласти на відповідача.


Копії документів повинні бути засвідчені належним чином, згідно з пунктом 5.27 Держстандарту України № 4163-2003 “Уніфікована Система організаційно–розпорядчої документації. Вимоги до оформлювання документів”, і подаються з супровідним листом.

Попередити сторін, що у разі ухилення від виконання вимог ухвали, господарський суд має право стягнути в доход Державного бюджету України штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян у порядку, передбаченому пунктом 5 статті 83 ГПК України.

Ухвалу направити на адреси Прокурора Балаклавського району міста Севастополя, Прокурора м. Севастополя, Комунального підприємства «Севтеплоенерго», Приватного підприємства «Союз-Торг»та Севастопольської міської Ради рекомендованою кореспонденцією до виконання.

Для пропуску у приміщення суду мати документ, який посвідчує особу (паспорт), підтверджує  її повноваження та цю ухвалу.




Суддя                                                                                                     С. В. Ребриста




































Розгляд справи відкладено до (на підставі ст.15 Конвенції від 15.11.65р.): < Дата >

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація