Справа №2-0-15 2007 рік
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
04 квітня 2007 року Харківський районний суд Харківської області у складі:
головуючого - судді Козирєвої Г.М.
при секретарі Нетецькій Н.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в сел.Покотилівка справу за заявою ОСОБА_1, ОСОБА_2, зацікавлені особи: Височанська селищна рада, ОСОБА_3, про встановлення факту родинних відносин, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1, ОСОБА_2 звернулися до суду з заявою про встановлення факту родинних відносин, посилаючись на те, що ІНФОРМАЦІЯ_1 помер їх батько, ОСОБА_4
Із-за розбіжностей в другій букві прізвища батька вони не можуть оформити у нотаріуса спадщину.
Раніше у всієї родини було прізвищеІНФОРМАЦІЯ_2. Але не зберіглося свідоцтво про народження батька і актові записи в архіві РАЦС. Тому батькові повторно було видано свідоцтво про народження з записом прізвища ІНФОРМАЦІЯ_3 НОМЕР_1від 22.05.1949 року). Зміна прізвища батька підтверджується записом в військовому квитку, виданому раніше (НОМЕР_2) на прізвище батька ІНФОРМАЦІЯ_4. В їхніх свідоцтвах про народження прізвище батька зазначено як ІНФОРМАЦІЯ_4.
Тому на підставі ст. ст. 234 ч.2 п.5, 256 ч.1 п.1 ЦПК України просять встановити, що вони є рідними синами ОСОБА_4, 1924 року народження, що помер ІНФОРМАЦІЯ_1.
Вислухавши пояснення ОСОБА_2, свідка ОСОБА_5, дослідивши письмові докази по справі, суд вважає заяву такою, що підлягає задоволенню, оскільки у судовому засіданні встановлено, що заявники ОСОБА_1 та ОСОБА_2 є рідними синами ОСОБА_4, померлого ІНФОРМАЦІЯ_1. Назване підтверждується як поясненнями опитаного у судовому засіданні свідка ОСОБА_5, так і письмовими доказами - особистими документами заявників та ОСОБА_4, з яких вбачається, що прізвище їх батька на ІНФОРМАЦІЯ_3 було змінено з ІНФОРМАЦІЯ_5, в той час як у свідоцтвах про народження дітей воно вказано по старому ІНФОРМАЦІЯ_4(а.с. 6, 7-8, 10, 11-13, 15, 16).
Зацікавлена особа ОСОБА_6 також своєю письмовою заявою підтвердила названий факт. Тому необхідно визнати втсновленим цей факт за судовим рішенням на підставі зазначених вище статей ЦПК України.
Керуючись ст.ст.10, 11,209, 212, 214-215,218,234 ч.2 п.5, 256 ч.І п.1 ЦПК України, суд,-
ВИРІШИВ:
Заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2 задовольнити.
Визнати встановленим, що ОСОБА_1 та ОСОБА_2 є рідними синами ОСОБА_4, 1924 року народження, мешканця сел.Високий, Харківського району, Харківської області, померлого ІНФОРМАЦІЯ_1.
На рішення протягом 10 днів з дня його проголошення може бути подано заяву про оскарження, після чого протягом 20 днів може бути подано апеляційну скаргу через Харківський районний суд до Апеляційного суду Харківської області, з подачею її копії до апеляційної інстанції, або в порядку