Судове рішення #1658984
ПОСТАНОВА

ПОСТАНОВА

 Іменем     України

 

Номер справи 5-39\2007р.

12 липня 2007 року Славутицький міський суд Київської області в складі: головуючого Малишенко Т.О. при секретарі Журавській Л.Ф.

за участю прокурора Василенка С.  В.,   інспектора КВІ Карячки Т.М.  ,   засудженого ОСОБА_1

Розглянувши у відкритому судовому засіданні подання інспектора КВІ відносно ОСОБА_1,   ІНФОРМАЦІЯ_1 народження,   уродженця м.  Саки,   українця,   громадянина України,   освіта середня,   одруженого,   працюючого у ТОВ "Відродження Полісся" різноробочим,   проживаючого за адресою:АДРЕСА_1   засудженого 02.12.2005 року Славутицьким міським судом за   ст.  384 ч.1 КК України до 2 років виправних робіт з утриманням 15% заробітку в доход держави,   - про звільнення від покарання в зв'язку з актом амністії, 

 

встановив:

 

Вироком Славутицького міського суду Київської області від 02.12.2005 року ОСОБА_1,   засудженого за   ст.  384 ч.1 КК України до двох років виправних робіт з утриманням 15% заробітку в доход держави.

У поданні органу виконання покарань постановлено питання про звільнення засудженого від покарання на підставі   ст.  1 "б" Закону України "Про амністію". У судовому засіданні інспектор КВІ подання підтримала.

Засуджений ОСОБА_2 просив звільнити його від покарання по амністії,   наслідки застосування амністії йому роз'яснені. Крім того,   надав письмову згоду щодо застосування до нього амністії.

Прокурор вважає,   що є законні підстави для застосування до засудженого амністії,   передбачені п."б"   ст.  1 Закону України "Про амністію" від 19.04.2007 року,   опублікованого 06.07.2007 року.

Заслухавши пояснення інспектора КВІ,   засудженого,   думку прокурора,   дослідивши матеріали обліково-котрольної справи,   суд дійшов висновку,   що засуджений підлягає звільненню від покарання на підставі   ст.  1 п."б" Закону України "Про амністію".

Керуючись   ст.  6 п.4 КПК України,     ст.    ст.  8-10,   12,   п."б"   ст.  1 Закону України "Про амністію",   який набрав чинності з дня його опублікування,   тобто з 09.06.2007 року,   який підлягає виконанню протягом трьох місяців,   суд

 

постановив:

 

 Звільнити ОСОБА_1,   ІНФОРМАЦІЯ_1народження,   від покарання,   призначеного вироком Славутицького міського суду від 02.12.2005 року,   у зв'язку з актом амністії.

Постанова апеляційному оскарженню не підлягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація