ПОСТАНОВА
Іменем України
Номер справи 5-42\2007р.
12 липня 2007 року Славутицький міський суд Київської області в складі: головуючого Малишенко Т.О. при секретарі Журавській Л.Ф.
за участю прокурора Василенка С. В., інспектора КВІ Карячки Т.М. , засудженого ОСОБА_1
Розглянувши у відкритому судовому засіданні подання інспектора КВІ відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженця м. Волочиськ Хмельницької області, українця, громадянина України, освіта середня, не одруженого, працюючого водієм у Представництві Вестінхауз Електрик ОСОБА_2 проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, засудженого 03.12.2004 року Славутицьким міським судом за ст. 212 ч.1 КК України до 3 років позбавлення права займатися підприємницькою діяльністю,
- про звільнення від покарання в зв'язку з актом амністії,
встановив:
Вироком Славутицького міського суду Київської області від 03.12.2004 року ОСОБА_1, засудженого за ст. 212 ч.1 КК України до трьох років позбавлення права займатися підприємницькою діяльністю.
У поданні органу виконання покарань постановлено питання про звільнення засудженого від покарання на підставі ст. 1 "б" Закону України "Про амністію". У судовому засіданні . інспектор КВІ подання підтримала.
Засуджений ОСОБА_1 просив звільнити його від покарання по амністії, наслідки застосування амністії йому роз'яснені. Крім того, дав письмову згоду щодо застосування до нього амністії.
Прокурор вважає, що є законні підстави для застосування до засудженого амністії, передбачені п."б" ст. 1 Закону України "Про амністію" від 19.04.2007 року, опублікованого 06.07.2007 року.
Заслухавши пояснення інспектора КВІ, засудженого, думку прокурора, дослідивши матеріали обліково-котрольної справи, суд дійшов висновку, що засуджений підлягає звільненню від покарання на підставі ст. 1 п."б" Закону України "Про амністію".
Керуючись ст. 6 п.4 КПК України, ст. ст. 8-10, 12, п."б" ст. 1 Закону України "Про амністію", який набрав чинності з дня його опублікування, тобто з 09.06.2007 року, який підлягає виконанню протягом трьох місяців, суд
постановив:
Звільнити ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, від покарання, призначеного вироком Славутицького міського суду від 03.12.2004 року, у зв'язку з актом амністії.
ш Постанова апеляційному оскарженню не підлягає.