Справа № 5-170/11
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
08 липня 2011 року
Рівненський міський суд Рівненської області в складі судді Рогозіна С.В.
при секретарі Кулик Т.М.
з участю прокурора Воробей С.А.
представника Рівненського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Департаменту в Рівненській області ОСОБА_1,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Рівне подання заступника начальника Рівненського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДДУ ПВП в Рівненській області про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням і направлення засудженого для відбування призначеного судом покарання відносно ОСОБА_2, 04.05.1982 р. н., уродженця ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого в ІНФОРМАЦІЯ_2, офіційно не працюючого, раніше судимого. Востаннє засудженного 27.09.2010 року Рівненським міським судом по ст. 186 ч.2 КК України на 4 роки позбавлення волі, згідно ст. 75 КК України звільнений від відбування покарання з випробуванням, з іспитовим строком на 2 роки, на облік кримінально - виконавчою інспекцією взятий 23.11.2010 року, та покладеними на нього судом обов'язками (ст.76 КК України):
- повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи чи навчання;
- періодично з'являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи, -
ВСТАНОВИВ:
В поданні заступник начальника Рівненського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДДУ ПВП в Рівненській області ОСОБА_1 зазначає, що Вирок Рівненського міського суду стосовно громадянина ОСОБА_3 до Рівненського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції надійшов 23.11.2010 року та був прийнятий до виконання.
27.09.2010 року ОСОБА_3 було роз'яснено про необхідність з'явитись до кримінально виконавчої інспекції управління Державного департаменту України з питань виконання покарань, про що свідчить підпис на підписці (стор.2 о/с №282/2010 p.).
23.11.2010 року ОСОБА_3 було направлено виклик з вимогою з'явитись до кримінально виконавчої інспекції управління Державного департаменту України з питань виконання покарань, про що свідчить копія виклику (стор. 10 о/с №282/2010 p.).
07.12.2010 року ОСОБА_3 було направлено повторний виклик з вимогою з'явитись до кримінально виконавчої інспекції управління Державного департаменту України з питань виконання покарань, про що свідчить копія виклику (стор. 13 о/с № 282/2010 p.).
15.12.2010 року начальнику Рівненського міського відділу УМВС України в Рівненській області було направлено подання про здійснення приводу засудженого ОСОБА_3 до кримінально виконавчої інспекції управління Державного департаменту України з питань виконання покарань, про що свідчить копія подання (стор.16 о/е № 282/2010 p.).
За результатами перевірки було встановлено, що за вказаною адресою засуджений не проживає, і місце знаходження останнього не відоме. Як пояснила громадянка ОСОБА_4, зареєстрована та жителька АДРЕСА_1 про те, що її сусід ОСОБА_2 був вдома близько п'яти тижнів тому і місце його проживання та перебування їй невідоме (стор.19 о/с № 282/2010 p.),
16.05.2011 року було перевірено адресу (АДРЕСА_2) за якою проживає засуджений ОСОБА_2 його виявленно не було. Дверей ніхто не відчинив (металеві, червоні двері квартири 32, вкриті пилюкою). Як пояснила сусідка що проживає в ІНФОРМАЦІЯ_3 буд, 10 в м. Рівному, про те, що ОСОБА_3 за вказаною адресою не проживає і місце його проживання на даний час невідоме (стор.46 о/с № 282/2010 p.).
26.05.2011 р. Рівненським МРВКВІ до Рівненського MB УМВС направлено подання про передачу матеріалів для проведення подальшого розшуку.
В судовому засіданні представник Рівненського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДДУ ПВП в Рівненській області та прокурор подання підтримали.
Засуджений ОСОБА_2 в судовому засіданні жодних доказів поважності причин нез’явлення до Рівненського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДДУ ПВП в Рівненській області не навів.
Суд, заслухавши представника КВІ, прокурора, заслухавши пояснення засудженого вивчивши матеріали справи приходить до висновку, що подання підлягає до задоволення тому-що в судовому засіданні встановлено, що засуджений ОСОБА_2 під час іспитового строку не виконав покладені на нього судом обов'язки, скоїв інший злочин передбачений ч. 2 ст. 307 КК України, систематично не з’являвся на виклик інспекторів КВІ, що свідчить про його небажання стати на шлях виправлення, а тому відповідно до ч. 2 ст. 78 КК України його слід направити для відбування призначеного покарання у виді чотирьох років позбавлення волі, встановлених вироком Рівненського міського суду від 27 вересня 2010 року.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 78 КК України, 408-2, 411 КПК України суд –
П О С Т А Н О В И В :
Скасувати звільнення від відбування покарання з випробуванням відносно ОСОБА_2 і направити ОСОБА_2 для відбування покарання в кримінально-виконавчій установі, у виді чотирьох років позбавлення волі, призначеного вироком Рівненського міського суду від 27 вересня 2010 року.
Обрати відносно засудженого ОСОБА_2 запобіжний захід у вигляді взяття під варту в СІЗО м. Рівне.
На постанову протягом семи діб з дня її винесення сторони можуть подати апеляції до Апеляційного суду Рівненської області через Рівненський міський суд.
Суддя Рівненського міського суду С.В.Рогозін
- Номер: 5/1511/6557/11
- Опис: 04 липня 2010 року таємно викрав майно потерпілого.
- Тип справи: на справу в порядку виконання судових рішень у кримінальних справах (кримінальних провадженнях)
- Номер справи: 5-170/11
- Суд: Іллічівський міський суд Одеської області
- Суддя: Рогозін С.В. С.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 03.10.2011
- Дата етапу: 10.10.2011
- Номер: 5/701/3943/11
- Опис:
- Тип справи: на справу в порядку виконання судових рішень у кримінальних справах (кримінальних провадженнях)
- Номер справи: 5-170/11
- Суд: Берегівський районний суд Закарпатської області
- Суддя: Рогозін С.В. С.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.10.2011
- Дата етапу: 14.11.2011