ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ
УХВАЛА
12 липня 2011 року справа № 5020-753/2011
Господарський суд міста Севастополя у складі судді Ребристої С.В. при секретарі
Мутель А.О. розглянувши справу за позовом
Приватного підприємства „Еллада-Дринк”
(вул. Надії Крайової,15, м. Севастополь, 99016)
до відповідача 1 –Публічного акціонерного товариства „УкрСиббанк”
(пр. Московський, 60, м. Харків, 61005)
відповідача 2 –Товариства з обмеженою відповідальністю „Дістрибьютерська компанія „Еллада”
(вул. Надії Крайової,15, м. Севастополь, 99016)
про визнання договорів недійсним
за участю представників сторін:
позивача –не прибув;
відповідача1 –ОСОБА_1 - представник, довіреність № б/н від 04.01.2011 (копія у справі);
відповідача2 –не прибув.
Приватне підприємство „Еллада-Дринк” звернулось до господарського суду міста Севастополя із позовом до Публічного акціонерного товариства „УкрСиббанк” та Товариства з обмеженою відповідальністю „Дістрибьютерська компанія „Еллада”, м. Севастополь про визнання недійсним кредитного договору №11015671000 від 30.06.2006 та визнання недійсним договору №30/06/06/3-П від 30.06.2006.
11.07.2011р. представник позивача подав через канцелярію суду клопотання про відкладення розгляду справи, у якому просив відкласти розгляд справи та продовжити строк розгляду спору на 15 днів. Суд задовольнив дане клопотання та долучив до матеріалів справи.
Дослідивши матеріали справи, враховуючи ту обставину, що позивач та відповідач2 у судове засідання не прибули, суд
в с т а н о в и в:
Відповідно до положень ст.4-2 ГПК України правосуддя у господарських судах здійснюється на засадах рівності всіх учасників судового процесу перед законом і судом.
Згідно зі змістом ст. 4-3 ГПК України судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності. Сторони та інші особи, які беруть участь у справі, обґрунтовують свої вимоги і заперечення поданими суду доказами. Господарський суд створює сторонам та іншим особам, які беруть участь у справі, необхідні умови для встановлення фактичних обставин справи і правильного застосування законодавства.
Положеннями ст. 22 ГПК України встановлено перелік прав і обов`язків сторін у судовому процесі, зокрема, сторони мають право знайомитися з матеріалами справи, робити з них витяги, знімати копії, брати участь в господарських засіданнях, подавати докази, брати участь у дослідженні доказів, заявляти клопотання, давати усні та письмові пояснення господарському суду, наводити свої доводи і міркування з усіх питань, що виникають у ході судового процесу.
Відповідно до частини третьої статті 69 Господарського процесуального кодексу України у виняткових випадках за клопотанням сторони, з урахуванням особливостей розгляду спору, господарський суд ухвалою може продовжити строк розгляду спору, але не більш як на п'ятнадцять днів.
З огляду на вищевикладене, заслухавши пояснення представника відповідача1, суд вважає за необхідне строк розгляду спору продовжити на 15 днів, а розгляд справи відкласти, зобов’язавши учасників процесу виконати вимоги ухвали суду від 21.06.2011р.
За таких обставин, керуючись ст. 69, п.2 ст. 77, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд –
У Х В А Л И В:
1. Продовжити строк розгляду спору на 15 днів –до 01.08.2011.
2. Відкласти розгляд справи на 26.07.2011р. о 10 годині 30 хвилин (м. Севастополь, вул. Павліченко, 5, каб. № 307).
3. Зобов’язати в строк до 21.07.2011 надати суду:
Позивачу:
- оригінали документів, доданих до позовної заяви, для огляду в судовому засіданні, документи, які підтверджують юридичний статус позивача (оригінали, для огляду в судовому засіданні) та відповідача;
- відомості про банківські реквізити сторін (на день розгляду справи) та всі письмові докази, що стосуються предмету спору, в обґрунтування позовних вимог;
- власне письмове підтвердження того, що у провадженні господарського суду або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує господарський спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет, з тих же підстав, а також немає рішення цих органів по даному спору;
- довідку Головного управління Державного казначейства України у м. Севастополі про зарахування державного мита та витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу до Державного бюджету Ленінського району міста Севастополя.
Відповідачу 2:
- письмовий відзив на позовну заяву, який повинен містити відомості, що передбачені ст. 59 ГПК України, з нормативно-правовим та документальним обґрунтуванням викладеної в ньому позиції, документи, які підтверджують юридичний статус (оригінали, для огляду в судовому засіданні, з належно завіреними копіями в матеріали справи), відомості про найменування та номери рахунків у банківських установах, на день розгляду справи та всі письмові докази, що стосуються предмету спору, в обґрунтування своїх пояснень чи заперечень проти позову.
Копії документів повинні бути засвідчені належним чином, згідно з пунктом 5.27 Держстандарту України № 4163-2003 “Уніфікована Система організаційно–розпорядчої документації. Вимоги до оформлювання документів”, і подаються з супровідним листом.
Попередити Відповідача, що у разі неподання ним відзиву на позовну заяву і витребуваних господарським судом документів, справу буде розглянуто за наявними в ній матеріалами в порядку статті 75 Господарського процесуального кодексу України.
Попередити сторін, що у разі ухилення від виконання вимог ухвали, господарський суд має право стягнути в доход Державного бюджету України штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян у порядку, передбаченому пунктом 5 статті 83 ГПК України.
Ухвалу направити на адреси Приватного підприємства „Еллада-Дринк”, Публічного акціонерного товариства „УкрСиббанк” та Товариства з обмеженою відповідальністю „Дістрибьютерська компанія „Еллада”до виконання.
Для пропуску у приміщення суду мати документ, який посвідчує особу (паспорт), підтверджує її повноваження та цю ухвалу.
Суддя С. В. Ребриста