Судове рішення #16718634

УХВАЛА

іменем   україни


6 липня 2011 року м. Київ


Суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Маляренко А.В., розглянувши касаційну скаргу Державного казначейства України на рішення Богунського районного суду                м. Житомира від 3 лютого 2011 року, рішення Апеляційного суду Житомирської області від 5 травня 2011 року у справі за заявою ОСОБА_2 про відшкодування шкоди завданої незаконними діями органів досудового слідства,-

в с т а н о в и в :

Рішенням Богунського районного суду м. Житомира від 3 лютого 2011 року позов задоволено частково.

Стягнуто з Державного бюджету України через Державне казначейство України на користь ОСОБА_2 25000 грн. в рахунок відшкодування моральної шкоди, а також 5000 грн. на відшкодування витрат за надання правової допомоги.

Зобов’язано Генеральну прокуратуру України повернути ОСОБА_2 вилучені речі та цінності.

Рішенням Апеляційного суду Житомирської області від 5 травня 2011 року рішення суду першої інстанції в частині стягнення з Державного казначейства України на користь ОСОБА_2 5000 грн. на відшкодування витрат за надання правової допомоги скасовано, ухвалене в цій частині нове рішення про відмову у задоволенні позову. В решті рішення суду першої інстанції залишено без змін.

Не погоджуючись із вищевказаними рішеннями Державне казначейство України звернулося з касаційною скаргою, в якій просить судові рішення скасувати, а  в задоволенні позовних вимог відмовити, мотивуючи свою вимогу порушенням норм процесуального права та неправильним застосування норм матеріального права.

У відкритті касаційного провадження у справі слід відмовити з таких підстав.

Відповідно до пункту 5 частини 3 статті 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені у ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.    

Із матеріалів касаційної скарги, оскаржуваних судових рішень вбачається, що скарга є необґрунтованою і наведені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо незаконності та неправильності зазначених судових рішень.

Керуючись п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України, -

у х в а л и в:

Відмовити Державному казначейству України у відкритті касаційного провадження  за його касаційною скаргою на рішення Богунського районного суду м. Житомира від 3 лютого 2011 року, рішення Апеляційного суду Житомирської області від 5 травня 2011 року у справі за заявою ОСОБА_2 про відшкодування шкоди завданої незаконними діями органів досудового слідства.

Додані до скарги матеріали повернути заявнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

    Вищого спеціалізованого суду України                        

з розгляду цивільних і кримінальних справ               А.В. Маляренко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація