Судове рішення #16741
3/208-06

  

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

19.06.06

          Справа №3/208-06.


За позовом: відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Сумигаз” Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”, м. Суми.   

До відповідача: товариства з обмеженою відповідальністю “Тепловодпостач”, м. Конотоп.       

Про спонукання до вчинення дій.  


Суддя    ЛУЩИК М. С.



Представники:

Від позивача:               Шинкаренко Є.А.,

                            Глазунов  Д.В., довіреність № 13/17 від 01.11.05р.

Від відповідача: директор Дринь В.В.



Суть спору: позивач просить зобов’язати відповідача підписати акт передачі – приймання донарахованих обсягів  протранспортованого природного газу від 03.03.2006 року за договором від 12.12.2003 року за № 7/Т-2004.

Відповідач у відзиві на позовну заяву заперечує проти задоволення позову посилаючись на те, що Конотопське УЕГГ ВАТ “Сумигаз” систематично порушує всі нормативні документи і законодавчі акти, а також зважаючи на те, що вузол обліку природного газу “Лідер ВГ–1” товариства з обмеженою відповідальністю “Тепловодопостач” пройшов метрологічну атестацію в органах Держстандарту і отримало  свідоцтво встановленого зразка вузол обліку природного газу вважається комерційним і розрахунки за спожитий природний газ повинні проводитись згідно показів приладу обліку, тому просить визнати  неправомірними донараховані обсяги протранспортованого природного газу в розмірі 348 046 куб. м.  

Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення повноважних представників сторін,  суд встановив:

Для вирішення справи по суті у сторін необхідно витребувати додаткові докази і матеріали, в зв’язку з чим відкласти розгляд справи.

Керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

             

УХВАЛИВ:


1.Відкласти розгляд справи на  20 липня 2006 року  о  11 год. 10 хв.


Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Сумської області  за адресою: м. Суми, проспект  Шевченко, 18/1, 1- й поверх, каб. 113-114.


2.Зобов’язати  не пізніше чим за три дні до судового засідання надати:


2.1 Позивачу – обґрунтувати позовні вимоги з урахуванням ст. 12 ГПК України та підписаних між сторонами актів приймання – передачі обсягів природного газу від 30.12.2005 року та  2-х актів від 31.12.2005 року, підписаних  після проведення перевірок стану обліку споживання природного газу.



3.Представникам сторін для участі у судовому засіданні мати належні повноваження та документ, що посвідчує особу.


4.Явку  представників сторін в судове засідання визнати обов’язковою.


5.Попередити сторони, що якщо витребувані господарським судом документи не подано, справу може бути розглянуто за наявними в ній матеріалами (ст. 75 Господарського процесуального кодексу України).


6.Ухвалу надіслати сторонам.


СУДДЯ                                                                               М.С.ЛУЩИК



Примітка: звернути увагу сторін на те, що суд має право стягнути в доход державного бюджету з винної сторони штраф у розмірі до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за не надіслання у встановлений строк відзиву на позовну заяву або витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону (п. 5 ст. 83 ГПК України).



З оригіналом згідно


Помічник судді                                          Я.В.Міхно






                    

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація