Справа №3-1175/2007 року
ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24.05.2007 року Суддя Миколаївського районного суду Одеської області Скрипченко В.О. розглянувши матеріали, які надійшли від ВЗДП ДАІ УМВС України в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 1962 року народження, мешканця АДРЕСА_1, не працюючого, за ст. 122 ч.4 КпАП України,
ВСТАНОВИВ:
24.04.2007 року в м. Одесі по вул.. Пантелеймонівській 62 вказаний водій керуючи транспортним засобом АЗЛК 2140 державний номер НОМЕР_1 на перехресті не надав перевагу в попутному русі транспортному засобу, що рухався по головній дорозі, змусивши його різко гальмувати та змінити напрямок руху, чим створив аварійну ситуацію, чим вчинив правопорушення, передбачене ст.. 122ч.4КпАП України.
Водій вину визнав, про що зробив запис у протоколі про адміністративне правопорушення.
Його вина підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення та іншими матеріалами справи.
Вивчивши матеріали справи вважаю, що у суду є повні підстави для притягнення зазначеного водія до адміністративної відповідальності за ст.. 122ч.4 КпАП України.
Керуючись ст. ст.. 283, 284 п.1 КпАП України, суд
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 122ч.4 КпАП України та накласти на нього штраф в дохід держави в розмірі 68 грн..
Постанова остаточна, оскарженню не підлягає.