- яка притягається до адмін. відповідальності: Богачов Денис-Даніїл Валентинович
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа №295/17518/24
Категорія 304
3/295/4196/24
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25.11.2024 року м. Житомир
Суддя Богунського районного суду м. Житомира Довгалюк Людмила Василівна, розглянувши матеріали, які надійшли з військової частини НОМЕР_1 Міністерства оборони України, про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 3 ст. 172-20 Кодексу України про адміністративне правопорушення ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , проживаючого за адресою АДРЕСА_2 , військовослужбовця, санітара лікувального відділення медичної роти військової частини НОМЕР_1 , РНОКПП невідомо,
В С Т А Н О В И В :
04.11.2024 санітар лікувального відділення медичної роти військової частини НОМЕР_1 солдат ОСОБА_1 , перебуваючи у місці тимчасового розташування військової частини НОМЕР_1 на території АДРЕСА_3 , під час виконання ним обов`язків військової служби, грубо порушуючи встановлений у Збройних Силах України порядок проходження військової служби в умовах воєнного стану, відповідно до акту огляду на стан алкогольного сп`яніння з використанням спеціального технічного засобу № 744 від 04.11.2024, складеного ІНФОРМАЦІЯ_2 , перебував у стані алкогольного сп`яніння, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 172-20 КУпАП.
У судове засідання ОСОБА_2 не з`явився, в матеріалах справи міститься його заява про визнання вини та розгляд справи без його участі.
Враховуючи те, що відповідно до положень ст. 268 КУпАП, при розгляді справ про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 3 ст. 172-20 КУпАП, присутність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, не є обов`язковою, суд вважає за можливе розглянути справу без участі ОСОБА_2 на підставі наявних у справі матеріалів.
Дослідивши матеріали справи, суд дійшов наступного висновку.
Окрім повного визнання вини ОСОБА_2 , його винуватість у вчиненні даного адміністративного правопорушення підтверджується: протоколом про адміністративне правопорушення № 230 від 05.11.2024; актом огляду на стан алкогольного сп`яніння з використанням спеціального технічного засобу № 744 від 04.11.2024, відповідно до якого результат тесту становить 1,53 проміле; письмовими поясненнями ОСОБА_2 та його заявою; копією військового квитка ОСОБА_2 ; витягом з наказу № 287 від 16.09.2024 та іншими матеріалами справи.
Таким чином, своїми діями ОСОБА_2 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 172-20 КУпАП.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності, ступінь його вини та ставлення до вчиненого правопорушення, майновий стан, обставини, що пом`якшують і обтяжують відповідальність, суд дійшов висновку про накладення на ОСОБА_2 адміністративного стягнення у виді штрафу.
Відповідно до п. 12 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про судовий збір» ОСОБА_2 підлягає звільненню від сплати судового збору.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 283, 284 КУпАП,
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винуватим у вчинені правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 172-20 КУпАП та застосувати до нього адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 (сімнадцять тисяч) гривень.
Штраф стягнути на рахунок: Отримувач ГУК у Жит. обл./ТГ м. Житомир/21081100, Код отримувача (ЄДРПОУ) - 37976485, Банк отримувача - Казначейство України (ЕАП), рахунок отримувача: UA228999980313090106000006797, Код класифікації доходів бюджету 21081100 «Адміністративні штрафи та інші санкції».
Роз`яснити особі, щодо якої застосовано адміністративне стягнення, що відповідно до частини 1 статті 307 КУпАП штраф має бути сплачений порушником не пізніше як через 15 (п`ятнадцять) днів з дня вручення йому копії постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження такої постанови - не пізніше як через п`ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.
Відповідно вимог ст. 308 КУпАП, у разі несплати правопорушником штрафу у строк, встановлений ч. 1 ст. 307 КУпАП, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника.
У порядку примусового виконання про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу.
Постанова може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду через Богунський районний суд м. Житомира протягом десяти діб з моменту її проголошення.
Суддя Л.В. Довгалюк
Постанова підлягає зверненню до виконання протягом трьох місяців з дня її винесення.
- Номер: 3/295/4196/24
- Опис: Розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв або вживання наркотичних засобів, психотропних речовин чи їх аналогів
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 295/17518/24
- Суд: Богунський районний суд м. Житомира
- Суддя: Довгалюк Л.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.11.2024
- Дата етапу: 22.11.2024
- Номер: 3/295/4196/24
- Опис: Розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв або вживання наркотичних засобів, психотропних речовин чи їх аналогів
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 295/17518/24
- Суд: Богунський районний суд м. Житомира
- Суддя: Довгалюк Л.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.11.2024
- Дата етапу: 25.11.2024