Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #1686573209


ЄУН 932/11701/24

Провадження №2-н/932/611/24

С У Д О В И Й Н А К А З

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26.11.2024                                                                                                                   м. Дніпро

Суддя Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська Салькова Віра Сергіївна, розглянувши заяву  ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення з  ОСОБА_2 аліментів на утримання дитини, керуючись ст.ст.180-184,191 СК України, ст.ст.141,160-173, ст.430 ЦПК України, та враховуючи те, що під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті,

НАКАЗУЮ:

Стягнути з ОСОБА_2 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , який зареєстрований за адресою: ( АДРЕСА_1 ) на користь ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП НОМЕР_2 , яка зареєстрована за адресою: АДРЕСА_2 ) аліменти на утримання доньки – ОСОБА_3 , яка народилася ІНФОРМАЦІЯ_3 , у розмірі 1/4 частини заробітку (доходу) платника аліментів щомісячно, але не більше 10 прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку, починаючи стягнення з 25.11.2024 і до досягнення дитиною повноліття.

Відповідно до п.1 ч.1 ст.430 ЦПК України допустити негайне виконання наказу в частині стягнення аліментів в межах сплати платежу за один місяць.

Стягнути з ОСОБА_2 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 ) в дохід держави судовий збір у розмірі 302,80 грн.

Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачеві.

Відповідно до ч.1 ст.170 ЦПК України судовий наказ про стягнення аліментів скасуванню не підлягає.

Згідно з ч.7 ст.170 ЦПК України в разі видачі судового наказу відповідно до п.4 ч.1 ст.161 ЦПК України боржник має право звернутися до суду з позовом про зменшення розміру аліментів.

Судовий наказ в частині стягнення аліментів у межах суми платежу за один місяць підлягає негайному виконанню.

Суддя:                                                                                                       Віра САЛЬКОВА

Під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті (п.7 ч.1 ст.168 ЦПК України).

Відповідно до ч.3 ст.167 ЦПК України судовий наказ про стягнення аліментів оскарженню не підлягає.

Згідно із ч.1 ст.170 ЦПК України боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4,5 частини першої статті 161 цього Кодексу.

Відповідно до ч.7 ст.170 ЦПК України в разі видачі судового наказу відповідно до п.4 ч.1ст. 161 цього Кодексу боржник має право звернутися до суду з позовом про зменшення розміру аліментів.

Згідно з ч.8 ст.170 ЦПК України в разі видачі судового наказу відповідно до п.п.4,5 ч.1 ст.161 цього Кодексу судовий наказ може бути переглянутий за нововиявленими обставинами в порядку, встановленому главою 3 розділу V цього Кодексу.

Після видачі судового наказу не пізніше наступного дня надіслати його копію (текст), що містить інформацію про веб-адресу такого рішення у Єдиному державному реєстрі судових рішень, боржникові на його офіційну електронну адресу або рекомендованим листом із повідомленням про вручення, чи цінним листом з описом вкладеного, якщо офіційної електронної адреси боржник не має. Одночасно з копією судового наказу боржникові надіслати копію заяви стягувача про видачу судового наказу разом з доданими до неї документами.

Судовий наказ набрав законної сили «______»_______________ 20____ року

Судовий наказ дійсний для пред`явлення до досягнення дитиною повноліття.

Строк пред`явлення судового наказу до виконання в частині стягнення судового збору - три місяці.

Судовий наказ виданий «______»_______________ 20____ року



Суддя:                                                                                Віра САЛЬКОВА



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація