Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #1686694527


Справа № 601/1547/23

Провадження № 2/346/221/24


УХВАЛА

про закриття підготовчого провадження

та призначення справи до судового розгляду по суті


29 листопада 2024 р.м. Коломия


Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області у складі:

головуючої судді Третьякової І.В.,

за участю:

секретаря судових засідань Дутчак Х.В.,

розглянувши у підготовчому засіданні в залі суду в м. Коломия Івано-Франківської області в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Товариства з обмеженою відповідальністю «Бриківське», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні відповідача – АТ «СГ «ТАС» (приватне) про відшкодування матеріальної шкоди, завданої майну внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, -

у с т а н о в и в:

24.08.2023р. до Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області з Кременецького районного суду Тернопільської області для розгляду справи за підсудністю надійшла цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної шкоди, завданої майну внаслідок дорожньо-транспортної пригоди в сумі 101 005,77 грн. та судових витрат по справі.

Ухвалою Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області від 25.08.2023р. у справі було відкрито спрощене позовне провадження, перше судове засідання у справі призначено на 28.09.2023р. з викликом сторін.

Ухвалою Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області від 13.11.2023р. задоволено заяву представника відповідача адвоката Гурника В.О. про розгляд справи в порядку загального позовного провадження. Здійснено перехід з розгляду в порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної шкоди, завданої майну внаслідок дорожньо-транспортної пригоди в розгляд справи за правилами загального позовного провадження та заміну судового засідання для розгляду справи по суті підготовчим засіданням. Призначено підготовче засідання у справі на 11 грудня 2023 року. Задоволено заяву представника відповідача ОСОБА_3 про залучення третьої особи. Залучено до участі в справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні відповідача – АТ «СГ «ТАС» (приватне). Задоволено клопотання представника позивача про залучення співвідповідача. Залучено до участі в справі в якості співвідповідача - Товариство з обмеженою відповідальністю «Бриківське».

Ухвалою Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області від 10.01.2024 року задоволено клопотання представника відповідача ОСОБА_2 – адвоката Гурника В.О. про витребування доказів. Витребувано у АТ «СГ «ТАС» (приватне) матеріали страхової справи за заявою ОСОБА_1 та інформацію про виплату по даному страховому випадку.

Ухвалою Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області від 19.03.2024 року задоволено клопотання представника відповідача ОСОБА_2 - ОСОБА_3 та призначено у справі судову автотоварознавчу експертизу, проведення якої доручено Тернопільському відділенню Київського НДІСЕ.

04 червня 2024 року до Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області повторно повернувся конверт з матеріалами цивільної справи без вручення з відміткою «за закінченням терміну зберігання».

Ухвалою суду від 06.06.2024р. провадження у справі було поновлено, справу призначено до розгляду на 27.06.2024 р.

Ухвалою Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області від 24.07.2024 року задоволено клопотання представника відповідача ОСОБА_2 - ОСОБА_3 та призначено у справі судову автотоварознавчу експертизу, проведення якої, з урахуванням ухвали про виправлення описки від 26.07.2024р. доручено експертам Тернопільського НДЕКЦ МВС України.

29 серпня 2024 року до Коломийського міськрайонного суду надійшло клопотання експерта про вчинення дій, пов`язаних із проведенням експертизи.

Ухвалою суду від 23.09.2024р. провадження у справі було поновлено, справу призначити до розгляду на 03.10.2024 р.

Ухвалою суду від 03.10.2024р. клопотання експерта Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Днесь А.І. про вчинення дій, пов`язаних із проведенням експертизи - задоволено. Надано дозвіл на проведення судової автотоварознавчої експертизи по матеріалам цивільної справи №601/1547/23 без огляду транспортного засобу «KIA CEED» д.н. НОМЕР_1 . Вказано, що для надання відповіді на поставлене запитання, експерту слід використовувати вихідні дані з протоколу технічного огляду КТЗ від 16.03.2023р. (а.с. 180-185), а також інші матеріали цивільної справи №601/1547/23, окрім вихідних даних з висновку експерта №35/3/23 від 03.04.2023р. Вартість матеріального збитку, завданого власнику транспортного засобу «KІА Ceed» 2.0 CRDi 5 dr EX 6 MT д.н.з. НОМЕР_2 , який було пошкоджено в результаті ДТП 04.01.2023р. визначити станом на момент завершення виконання робіт по відновленню вказаного транспортного засобу – 15 червня 2023 року. Зазначено, що вартість 1 нормо-години станції технічного обслуговування, на якій проводились роботи по відновленню вищевказаного транспортного засобу становить 400 гривень (без ПДВ). В розпорядження експерта надано цивільну справу № 601/1547/23 (провадження № 2/346/221/24). Встановлено строк для проведення експертизи два місяці з моменту отримання ухвали суду. Провадження у справі зупинено на час проведення судової експертизи.

14.11.2024р. до Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області були повернуті матеріали цивільної справи № 601/1547/23 з повідомленням про неможливість проведення автотоварознавчої експертизи, оскільки заявлене клопотання експерта від 20.08.2024р. №СЕ-19/120-24/9251-АВ не було виконано у встановлений термін.

Ухвалою суду від 15.11.2024р. провадження у справі було поновлено, призначено до розгляду на 29.11.2024 р.

В підготовче засідання сторони, їхні представники та представник третьої особи не з`явилися.

Представник позивача ОСОБА_4 29.11.2024р. подав до суду письмову заяву, в якій просив провести підготовче засідання за відсутності його та позивачки ОСОБА_1 . За результатом проведення підготовчого засідання просив підготовче провадження у справі закрити та призначити справу до розгляду по суті.

Представник відповідача ОСОБА_2 - ОСОБА_3 29.11.2024р. подав до суду письмове клопотання в якому вказав, що у справі двічі призначалася експертиза, яка не була проведена з причин, які виникли з вини експертних установ, а тому він вважає, що в подальшому призначенні експертизи відсутня доцільність і відмовляється від свого раніше заявленого клопотання про її призначення. Зазначив, що будь-яких інших клопотань у сторони відповідача не має, а тому просив закрити підготовче провадження у справі та призначити справу до судового розгляду по суті.

Представник ТОВ «Бриківське» в підготовче засідання не з`явився, причини неявки суду не повідомив, клопотань про відкладення розгляду справи або розгляд справи до суду не подавав.

АТ «СГ «ТАС» письмовим клопотанням просили проводити розгляд справи за відсутності їхнього представника.

В зв`язку з неявкою в судове засідання всіх учасників справи, фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України.

Таким чином, оскільки будь-яких клопотань від сторін не надійшло, суд приходить до висновку, що дана справа підготовлена для її розгляду по суті і всі необхідні процесуальні дії в ній вчинені.

З урахуванням наведеного, керуючись ст. 200 ЦПК України,

п о с т а н о в и в:

Підготовче провадження закрити, призначити справу за позовом   ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Товариства з обмеженою відповідальністю «Бриківське», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні відповідача – АТ «СГ «ТАС» (приватне) про відшкодування матеріальної шкоди, завданої майну внаслідок дорожньо-транспортної пригоди до судового розгляду по суті на 10 годину 00 хвилин 15 січня 2025 року.

Про місце, дату і час судового засідання повідомити учасників справи.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.



Суддя: Третьякова І. В.



   


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація