№2-466/2007
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 березня 2007 року Цюрупинський районний суд Херсонської області
в складі: судді Майданіка В.В.
при секретарі Шмітко В.Є.
за участю позивача ОСОБА_1
відповідача ОСОБА_2
розглянувши у попередньому судовому засіданні в м. Цюрупинську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, вказуючи, що він і відповідач перебувають в шлюбі з 30.08.2002 року, від шлюбу дітей не мають. Шлюбні відносини припинені з серпня 2006 року через те, що відповідач покинула його.
У попередньому судовому засіданні позивач не відмовився від позову, вказавши, що шлюб розриває вдруге, відповідач позов визнала у повному обсязі, про що подала до суду письмову заяву.
Відповідно до ч.4 ст. 130 ЦПК України ухвалення у попередньому судовому засіданні судового рішення у разі визнання позову проводиться в порядку, встановленому ст. 174 ЦПК України.
Відповідно до ч.4 ст. 174 зазначеного Кодексу у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення рішення.
Судом встановлено, що сторони перебувають в шлюбі з 30.08.2002 року, від шлюбу дітей не мають. Шлюбні відносини між сторонами припинені з серпня 2006 року через те, що відповідач покинула позивача. Суд вважає, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них.
Відповідно до ст.112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Оскільки визнання позивачем позову не суперечить закону та не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб, а також є законні підстави для розірвання шлюбу, позов підлягає задоволенню.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.10, 60, 212-215 ЦПК України, ст. 112 СК України, суд, -
ВИРІШИВ:
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 30 серпня 2002 року у відділі РАЦС Цюрупинського районного управління юстиції Херсонської області, актовий запис №90.
Стягнути з ОСОБА_1 при отриманні в органі РАЦС свідоцтва про розірвання шлюбу державне мито у розмірі 25грн.50коп.ОСОБА_2 від сплати державного мита звільнити.
На рішення може бути подана до апеляційного суду Херсонської області через Цюрупинський районний суд заява про його апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга подається в тому ж порядку протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається протягом десяти днів.