Судове рішення #168803
9/566пд-ад

ЛУГАНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД

м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 2

____________________________________________________________________________________У Х В А Л А

про призначення справи до апеляційного розгляду  

05.10.2006 року                                                Справа № 9/566пд-ад


Луганський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:


головуючого:                                         Перлова Д.Ю.

суддів                                                   Журавльової Л.І.

                                                            Бородіної Л.І.


Розглянувши

апеляційну скаргу                              Державної податкової інспекції у м. Ровеньки Луганської області

                                        

на постанову

господарського суду                     Луганської області

від                                                   05.09.06

у справі                                        № 9/566пд-ад (суддя Ворожцов А.Г.)

          

за позовом                                         Державної податкової інспекції у м. Ровеньки Луганської області

                    

до 1-го відповідача                              Товариства з обмеженою відповідальністю

„Торгівельний дім „Слобожаночка”, м. Ровеньки Луганської області


2- го відповідача                              Приватного підприємства „Луганськтехопт”,

с. Валіївка Краснодонського району Луганської області

                                        

про                                                  визнання угоди недійсною



в с т а н о в и в:

          

До Луганського апеляційного господарського суду надійшли заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга ДПІ у м. Ровеньки на постанову господарського суду Луганської області від 05.09.06 у справі № 9/566пд-ад.

Ухвалою Луганського апеляційного господарського суду від 25.09.06 у справі               № 9/566пд-ад  відкрито апеляційне провадження за скаргою позивача.

  Суддею –доповідачем у справі проведено дії з підготовки справи до апеляційного провадження.

Розпорядженням голови Луганського апеляційного господарського суду від 03.10.06 у справі № 9/566пд-ад виключено із складу колегії суддів по розгляду апеляційної скарги у справі № 9/566пд-ад головуючого суддю Іноземцеву Л.В. та введено до складу колегії суддів головуючого суддю Перлова Д.Ю.

 Судова колегія Луганського апеляційного господарського суду, заслухавши доповідь судді –доповідача про проведення підготовчих дій відповідно до вимог ст. 190  Кодексу адміністративного судочинства України, призначає апеляційну скаргу  до апеляційного розгляду.

 Керуючись ст.  ст. 165, 190 Кодексу адміністративного судочинства України, Луганський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів



УХВАЛИВ:


1.          Підготовку справи №9/566пд-ад до апеляційного розгляду закінчити.


2.          Призначити розгляд скарги у справі на 30.10.06 о 14 год. 15 хв., який відбудеться в приміщенні Луганського апеляційного господарського суду за адресою: м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 2, 6-й пов., кім. 606.


3.          Направити сторонам повістки - виклики про розгляд справи у порядку ст.                     ст. 33-35 Кодексу адміністративного судочинства України.




Головуючий суддя                                                                  Д.Ю. Перлов



Суддя                                                                       Л.І. Журавльова



Суддя                                                                      Л.І. Бородіна


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація