Судове рішення #1693210
Справа № 1-502/07

Справа № 1-502/07

ВИРОК

 ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

 

20 липня 2007 року Святошинський районний суд м.  Києва в складі:

головуючого судді:                                                                          Бандури І.С.

при секретарі:                                                                                 Загірної Л.П.

з участю прокурора:                                                                       Сукача 0.0.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1,  уродженця с.  Гуничі Овручського району,  Житомирської області,  українця,  гр. України зареєстрованого та проживаючого в АДРЕСА_1,  освіта середня,  не одруженого,  не працюючого,  за  ст.  119 ч.1  КК  України, -

 

ВСТАНОВИВ:

 

Підсудний ОСОБА_1 9 червня 2007 року,  спільно з своєю дружиною ОСОБА_2 на протязі дня в квартирі АДРЕСА_1 розпивав спиртні напої.

Приблизно о 2 год. 10 вересня 2007 на кухні квартири АДРЕСА_1,  між ОСОБА_1 та його дружиною ОСОБА_2 на ґрунті особистих неприязних стосунків відбувся словесний конфлікт,  в ході якого ОСОБА_1,  перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння кулаком руки декілька разів спричинив удари в район тулуба та голови ОСОБА_2 Відвівши ОСОБА_2 в кімнату квартири АДРЕСА_1 останній руками декілька разів наніс удари в район тулуба ОСОБА_2

В подальшому ОСОБА_1 перебуваючи в кімнаті квартири АДРЕСА_1 лівою долонею руки відштовхнув від себе ОСОБА_2,  при цьому лівою долонею руки ударив останню в голову,  внаслідок чого ОСОБА_2 упала на підлогу кімнати та ударилась головою об стіл тумби,  що стояла

 

між стінкою та диваном кімнати і в результаті отриманих при падінні тілесних ушкоджень ОСОБА_2 померла.

Згідно висновку судово-медичної експертизи № 205/2485 від 25.06.07 смерть ОСОБА_2 наступила від внутрішньочерепної травми з крововиливом під оболочку,  жолудочка і речовини головного мозку з отьоком і набуханням головного мозку внаслідок дії тупого предмету з преобладаючою контактуючою поверхнею по ударно-протиударному механізмі при падінні тіла на поверхню із вертикального або близького до нього положення.

Комплекс пошкоджень який сформував внутрішньочерепну травму,  знаходиться в прямому причинно-наслідковому зв'язку з настанням смерті ОСОБА_2

В судовому засіданні підсудний ОСОБА_1,  повністю визнав себе винним,  що він приблизно о 2 год. 10.0 9.07 на кухні квартири АДРЕСА_1 перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, кулаком руки декілька разів спричинив удари в район тулуба та голови своїй дружині ОСОБА_2 під час розпиття з нею спиртних напоїв,  внаслідок чого ОСОБА_2 упала на підлогу кімнати та ударилась головою об стіл тумби,  що стояла між стінкою та диваном кімнати і в результаті отриманих при падінні тілесних ушкоджень ОСОБА_2 померла.

Наміру на вбивство у нього не було.

У вчиненому розкаюється.

Крім повного визнання вини підсудним ОСОБА_1.,  його вина в судовому засіданні повністю доведена показами потерпілого та іншими дослідженими матеріалами справи.

Так,  потерпілий ОСОБА_3. пояснив,  що 10.Об.2007р.,  він знаходився по місцю свого проживання по АДРЕСА_1. Приблизно о 10 годині він проснувся та побачив,  що мати лежить на підлозі поблизу дивану. Приблизно через 10 хв. прийшовши в кімнату він побачив,  що мати лежить без ознак життя. Після чого батько пішов викликати міліцію,  а він залишився. Через декілька днів ОСОБА_1 розповів йому,  що він ударив матір і вона упала та померла,  про що він також розповів і співробітникам міліції. Просить суворо не карати ОСОБА_1 та не позбавляти його волі.

 

Згідно висновку судово-медичної експертизи № 205/2485 від 25.06.07 смерть ОСОБА_2 наступила від внутрішньочерепної травми з крововиливом під оболочку,  жолудочка і речовини головного мозку з отьоком і набуханням головного мозку внаслідок дії тупого предмету з преобладаючою контактуючою поверхнею по ударно-протиударному механізмі при падінні тіла на поверхню із вертикального або близького до нього положення.

При таких обставинах суд вважає,  що вина підсудного ОСОБА_1,  у вчиненні злочину передбаченому  ст.  119 ч.1 КК України повністю доведена,  а тому його злочинні дії слід кваліфікувати за  ст.  119 ч.1 КК України за ознакою "вбивство вчинене через необережність".

Призначаючи міру покарання підсудному ОСОБА_1,  суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину,  особу підсудного,  що він раніше не судимий,  характеризується посередньо,  обставини,  які пом'якшують покарання,  що повністю визнав себе винним і щиро розкаявся у вчиненому,  потерпілий просить не призначати покарання пов'язане з позбавленням волі,  обставини,  що обтяжують покарання - вчинення злочину в стані алкогольного сп'яніння,  а тому за таких обставин покарання ОСОБА_1,  слід призначити у виді позбавлення волі з випробуванням,  встановивши йому іспитовий строк,  оскільки його виправлення і перевиховання можливе без ізоляції від суспільства.

На підставі наведеного та керуючись  ст.  ст.  323, 324 КПК  України, -

 

ЗАСУДИВ:

 

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні злочину передбаченому  ст.  119 ч.1 КК України і призначити йому покарання за цією статтею у виді З (трьох) років позбавлення волі.

На підставі  ст.  7 5 КК України ОСОБА_1 звільнити від відбування покарання з випробовуванням з іспитовим строком на 2 ( два)  роки.

Відповідно до  ст.  7 6 КК України на ОСОБА_1 покласти обов'язки не виїзджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи,  повідомляти органи кримінально  -  виконавчої  системи  про  зміну  місця

 

проживання або роботи,   та періодично з'являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.

Міру запобіжного заходу до вступу вироку в законну силу ОСОБА_1 залишити попередню -підписку про невиїзд.

Апеляція на вирок суду може бути подана до Апеляційного суду м.  Києва протягом п'ятнадцяти діб з моменту його проголошення через Святошинський районний суд м.  Києва.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація