Судове рішення #1698927
Справа №2-745/07

Справа №2-745/07

 

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ      УКРАЇНИ

(заочно)

 

5 червня 2007 року                                                                                м.  Димитров

Димитровській міській суд Донецької області у складі:

головуючого - судді Петуніна І.В.

при секретарі - Прокопенко І.М.

за участю позивача ОСОБА_1

розглянувши заочно у відкритому судовому засіданні у м. Димитров Донецької

області справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

 

ВСТАНОВИВ:

 

Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до відповідача ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

В судовому засіданні в обґрунтування позову позивач вказала,  що 30 квітня 1982 року зареєструвала з відповідачем шлюб у Куйбшпевському відділі ЗАГСу м. Ташкент,  актовий запис № 301. Від цього шлюбу мають двох повнолітніх дітей: ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4,  ІНФОРМАЦІЯ_2. Шлюбно-сімейні відносини вони припинили з серпня 2004р. за причиною того,  що відповідач мешкає з другою жінкою.

Відповідач до судового засідання не з'явився,  про час і місце розгляду справи повідомлений у відповідності до цивільно-процесуального законодавства.

Суд вважає,  що в справі є достатньо відомостей про права та обов'язки сторін і немає необхідності вислуховувати особисті пояснення відповідача,  що не з'явився до суду.

Судом встановлено,  що 30 квітня 1982 року сторони зареєстрували шлюб у Куйбшпевському відділі ЗАГСу м. Ташкент,  актовий запис Х° 301 (а.с. 6) від якого ІНФОРМАЦІЯ_1 син ОСОБА_3 (ах.7) та ІНФОРМАЦІЯ_2 син ОСОБА_4 (а.с. 8). Зазначені факти встановлено на підставі пояснень позивача,  свідоцтв про укладення шлюбу та народження.

Відповідно за ч.2  ст. 112 Сімейного кодексу України суд постановлює рішення про розірвання шлюбу,  якщо буде встановлено,  що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечили б інтересам одного з них,  інтересам їхніх дітей,  що мають істотне значення.

Проаналізувавши вищенаведене,  суд вважає,  що позов підлягає задоволенню,  оскількі шлюб сторін фактично розпався,  сумісне життя сторони припинили майже З роки тому,  позивачач вважає примирення та збереження сім'ї неможливим.  Тому суд вважає,  що подальше сумісне життя сторін і збереження сім'ї не відповідало б їхнім інтересам і шлюб підлягає розірванню.

Державне мито необхідно покласти на позивача за її згодою.

На підставі  ст.  ст.  110, 112 Сімейного кодексу України,  керуючись  ст.  ст. 10,  11,  57, 209, 212, 215, 224, 225, 226 ЦПК України,  суд

 

2

 

ВИРІШИВ:

 

Шлюб,  зареєстрований 30 квітня 1982 року у Куйбишевському відділі ЗАГСу м. Ташкент,  актовий запис № 301,  між ОСОБА_2 та ОСОБА_1,  розірвати.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути на користь держави державне мито з ОСОБА_1 в сумі 17 (сімнадцять) грн.,  ОСОБА_2 від сплати державного мита звільнити.

Заява про апеляційне оскарження може бути подана до Апеляційного суду Донецької області через Димитровський міський суд Донецької області протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Апеляційна скарга на рішення суду подається до Апеляційного суду Донецької області через Димитровський міський суд Донецької області протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Заочне рішення може бути переглянуто судом,  що Його ухвалив,  за письмовою заявою відповідача,  поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація