Судове рішення #1700122

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа №1П4/2007р.

27 червня 2007 року Таращанськии районний суд Київської області в складі:

Головуючого: Василенка О.М.

З участю прокурора: Мрука С. П.

при секретарі: Сальник О.Л.

розглянувши у відкритому судовому засіданні м.  Таращі постанову про направлення кримінальної справи до суду для закриття кримінальної справи в зв"язку із закінченням строків давності начальника слідчого відділення Таращанського РВ ГУ МВС України в Київській області-

 

ВСТАНОВИВ:

 

До Таращанського районного суду Київської області від начальника слідчого відділення Таращанського РВ ГУ МВС України в Київській області надійшла кримінальна справа №22-1466 порушена по  ст. 81 ч.3 КК України 1960 року та перекваліфікована на ч.3  ст. 185 КК України 2001 року для вирішення питання про її закриття у зв"язку з закінченням строків давності.

Вивчивши матеріали кримінальної справи,  та,  беручи до уваги,  що злочин було вчинено 07 січня 1991 року невідомою особою,  встановити яку по теперішній час,  проведеними слідчо-оперативними заходами,  не виявилось можливим,  по ступеню тяжкості даний злочин є тяжким,  з моменту його вчинення пройшло більше 15 років,  суд вважає за необхідне закрити дану кримінальну справу у зв"язку із закінчення строків давності.

Керуючись  ст. 11-1 КПК України,   ст. 49 КК України,  суд, -

 

ПОСТАНОВИВ:

 

Закрити кримінальну справу №22-1466 порушену по  ст. 81 ч.3 КК України 1960 року та перекваліфіковану на ч.3  ст. 185 КК України 2001 року у зв"язку із закінченням строків давності.

На постанову може бути подана апеляція до апеляційного суду Київської області через Таращанськии районний суд протягом п'ятнадцяти діб з моменту її проголошення.

Головуючий  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація