Судове рішення #1703113
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

 

14 червня 2007 р.                                                                                    м. Чернівці

Суддя судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Чернівецької області Височанська Н.К.,  розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про розірвання шлюбу,

 

Встановила:

 

До апеляційного суду Чернівецької області надійшла зазначена апеляційна скарга з матеріалами про перегляд заочного рішення Сокирянського районного суду Чернівецької області від 19.06.2006 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про розірвання шлюбу. Дана справа не може бути передана на розгляд колегії суддів для вирішення питання про призначення її до розгляду в апеляційній інстанції з підстав неналежного її оформлення,  а саме: апеляційна скарга та матеріали про перегляд заочного рішення направлені до апеляційного суду без справи №2-319 за 2006 рік,  по якій вона подана.

Відповідно до ч.4  ст. 297 ЦПК України при надходженні неналежно оформленої справи суддя-доповідач повертає справу до суду першої інстанції.

Керуючись ч.4  ст. 297 ЦПК України,

 

Ухвалила:

 

Матеріали ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення від 19.06.2006 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про розірвання шлюбу,  за апеляційною скаргою ОСОБА_1 повернути до Сокирянського районного суду Чернівецької області для усунення вказаних недоліків до 1 липня 2007 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

 

Справа №22ц-511 2007р.      Головуючий у 1 інстанції: Сивак В.І.

Доповідач: Височанська Н.К.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація