Справа № 2-312-07р.
Україна
ГОРОДИЩЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24 травня 2007 року м. Городище
Городищенський районний суд Черкаської області у складі: судді Синиці Л.П., при секретарі Хіжняк В. Л.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
10 травня 2007 року ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу. Обґрунтовуючи свої позовні вимоги позивач посилається на те, що 20 січня 1996 року вступила в шлюб із відповідачем ОСОБА_2 . Однією сім'єю прожили десять років. У даному шлюбі народилося двоє синів : ОСОБА_3 - ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4 -ІНФОРМАЦІЯ_2. Спільне життя з відповідачем на даний час -припинили, через те, що чоловік проживає окремо від сім'ї, з початку поточного року матеріально її не утримує та проживає з іншою жінкою у фактичних шлюбних відносинах в іншому місті. Подальше спільне життя та збереження сім'ї неможливе. Майновий спір у подружжя відсутній. Діти після розірвання шлюбу будуть проживати біля матері.
У судовому засіданні позивач доводи позову підтримала в повному обсязі; відповідач не заперечує проти розірвання шлюбу та зазначив, що на даний час він не проживає з іншою жінкою, хоча такі наміри у нього є, шлюб про розірвання якого стоїть питання - перший.
Суд, заслухавши пояснення сторін та вивчивши матеріали справи, вважає, що позов є обґрунтованим та підлягає до задоволення з наступних підстав.
Згідно до ст. 110 Сімейного Кодексу України позов про розірвання шлюбу може бути пред'явлений одним із подружжя, і вразі неможливості примирення сторін відповідно до ст. ст. 111, 112 СК України - розривається.
Як вбачається подальше збереження сім'ї Остапенко не можливе та недоцільне, оскільки шлюб фактично розпався, миритися сторони не бажають, тривалий час проживають окремо, відповідач має намір створити іншу сім'ю, і тому подальше спільне проживання ОСОБА_1 та ОСОБА_2, як подружжя, не можливе та суперечить їх інтересам.
Позов підтверджується свідоцтвом про укладення шлюбу, копією свідоцтв про народження дітей : ОСОБА_3 та ОСОБА_4.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 104, 105, 112 Сімейного Кодексу України, ст. ст. 5, 6, 10, 15, 30, 60, 212, 213, 215, 294 Цивільно - процесуального Кодексу України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2
зареєстрований 20 січня 1996 року Валявською сільською радою Городищенського району Черкаської області, актовий запис №1.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2 на користь держави мито в сумі 17 (сімнадцять) гривень. ОСОБА_1 від сплати мита звільнити.
Після розірвання шлюбу неповнолітні діти : син ОСОБА_3 - ІНФОРМАЦІЯ_1 та син ОСОБА_4 - ІНФОРМАЦІЯ_2 будуть проживати біля матері.
Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Черкаської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-ти денний строк з дня проголошення рішення, заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку на подання заяви про його оскарження чи розгляд справи в апеляційному порядку в разі залишення його без змін.