Копія
Справа № 1 п-4 2007 рік
ПОСТАНОВА
10 липня 2007 року м. Долинська
Долинський районний суд, Кіровоградської області в складі:
Головуючого судді Бондарчука Р.А.
При секретарі Остапенко О.М.
З участю прокурора Глухова І.А.
З участю адвоката ОСОБА_1
З участю законного представника неповнолітнього ОСОБА_2 Розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Долинська, подання слідчого СВ Долинського РВ УМВС України в Кіровоградській області ОСОБА_3 погоджене з прокурором Долинського району та матеріали кримінальної справи № 8-8285 по обвинуваченнюОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженець с Дорошенко, Долинського району, Кіровоградської області, українець, громадянин України, не одружений, не військовозобов'язаний, не судимий, не працює, житель с Маловодяне, Долинського району, Кіровоградської області.
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_4 скоїв навмисний злочин - незаконне заволодіння транспортним засобом з метою привласнення, вчинене при слідуючих обставинах:
19.05.2007 року ОСОБА_4 перебуваючи у неповнолітньому віці, маючи на меті незаконне заволодіння транспортним засобом прийшов до гаражу № 10, потерпілого ОСОБА_5, який розташовується в кооперативі « Антилопа», м. Долинської, Кіровоградської області. Де шляхом обману потерпілого ОСОБА_5 незаконно заволодів його мотоциклом ММВВ - 3112 ( Мінськ ) державний НОМЕР_1, вартістю 612, 31 грн. з метою привласнення та на ньому відправився у с Маловодяне, Долинського району, Кіровоградської області.
В подальшому працівниками Долинського РВІ УМВС України в Кіровоградській області, мотоцикл ММВВ - 3112 ( Мінськ ) державний НОМЕР_1, було вилучено у ОСОБА_4
Таким чином ОСОБА_4 обвинувачується в скоєнні незаконного заволодіння транспортним засобом, з метою привласнення, тобто в злочинні передбаченому ч. 1 ст. 289 КК України.
Вчинений ОСОБА_4 злочин не є тяжким, свою вину визнав повністю та розкаюється, раніше не судимий, характеризується позитивно.
Крім цього на момент скоєння злочину ОСОБА_4, перебував у неповнолітньому віці, що засвідчує свідоцтво про народження, видане 26.01.1991 року Маловодянською сільською радою, Долинського району, кіровоградської області, свідоцтво про народження НОМЕР_2
Відповідно до ст. 1 Закону України « Про амністію» від 19.04.2007 року, який набув чинності 09.06.2007 року, звільняються від покарання засуджені за учинені злочини, за які законом передбачено покарання менш суворе, ніж позбавлення волі на строк не більше п'яти років, які на момент вчинення злочину були не повнолітні.
ОСОБА_4, законний представник неповнолітньогоОСОБА_2, захисник не заперечували проти закриття відносно нього кримінальної справи в зв'язку з актом амністії.
Прокурор в судовому засіданні підтримав подання, просить суд закрити відносно ОСОБА_4 кримінальну справу, звільнивши його від відповідальності внаслідок акта амністії.
Вислухавши пояснення ОСОБА_4, думку законного представника не повнолітнього, захисника, прокурора, суд дійшов до висновку, що ОСОБА_4 підлягає звільненню від кримінальної відповідальності, а справа підлягає закриттю.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 1 п. «а», ст. ст. 6, 10, 12 Закону України « Про амністію» від 19.04.2007 року ст. 6 п.4 КПК України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_4 звільнити від кримінальної відповідальності за ст. 289 ч.1 КК України в зв'язку з актом амністії, а справу провадженням закрити.
Цивільний позов залишити без розгляду та роз'яснити, що позивач має право звернутися до суду в порядку цивільного судочинства.
Копію постанови направити заінтересованим особам, прокурору.
Постанова може бути оскаржена протягом семи днів з дня її винесення до апеляційного суду Кіровоградської області.
Суддя (підпис):
Копія вірно:
Суддя Долинського
Районного суду РА- Бондарчук