СУДОВИЙ НАКАЗ
25 травня 2007 року суддя Носівського районного суду Дикий В.М. розглянувши заяву ЗАТ КБ „Приватбанк"про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за кредитним договором з ОСОБА_1. згідно ст. 1054 ЦК України, ст. 103 ЦПК України,
НАКАЗУЮ:
Стягнути з ОСОБА_1 жителькиАДРЕСА_1 на користь ЗАТ КБ „Приватбанк" 49094 М. Дніпропетровськ вул. .Набережна Перемоги 50 код ЄДРПОУ 14360570 кор)рах.№32009100400 в обласному управлінні Національного банку України М. Дніпропетровськ МФО №305299 , поштова адреса: Носівське відділення Чернігівського РУ „Приватбанк" 17100, м. Носівка вул. .Вокзальна 6 код ЄДРПОУ 26085169 чотири тисячі триста шістдесят дев"ять гривень 53коп. на погашення заборгованості за кредитним договором та 25гр.50 коп. на відшкодування понесених судових витрат та 15 гривень на відшкодування витрат на інформаційно-технічне забезпечення.
Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Суддя Дикий В.М.
Згідно ст. 104 ч.2 ЦПК України роз"яснити боржнику, що він має право в разі його заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.
Відповідно до ст. 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання -. боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред"явлення до виконання.
Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п"яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ.
Судовий наказ набрав чинності „ ________________ 2007 року