2-49-2007
УХВАЛА
03 липня 2007 року Слов'янський міськрайонний суд Донецької області в складі: головуючого - судді Профатило П.І.
при секретарі - Фіртич О.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду міста Слов'янська заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2 про зняття арешту по справі за позовом ОСОБА_3, яка діє за дорученням в інтересах ОСОБА_4 до ОСОБА_1 та ОСОБА_2 про визнання договору довічного утримання недійсним, надання додаткового строку на прийняття спадщини та визнання права власності на квартиру та за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1 про видоговору довічного утримання недійсним,
ВСТАНОВИВ:
01 лютого 2007 року Слов'янським міськрайонним судом було винесено рішення по справі за позовом ОСОБА_3, яка діє за дорученням в інтересах ОСОБА_4 до ОСОБА_1 та ОСОБА_2 про визнання договору довічного утримання недійсним, надання додаткового строку на прийняття спадщини та визнання права власності на квартиру та за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1 про визнання договору довічного утримання недійсним. Зазначене рішення набуло законної чинності.
В процесі розгляду справи, ухвалою Слов'янського міськрайонного суду від 27.05.2004 року, було накладено арешт на майно ОСОБА_1 - квартиру АДРЕСА_1.
У судовому засіданні заявники ОСОБА_1, ОСОБА_2 заяву підтримали, ОСОБА_3 заперечувала проти задоволення заяви.
Вислухавши сторони та вивчивши матеріали справи суд вважає, що заява підлягає задоволенню, у теперішній час відпали підстави забезпечення позову.
Керуючись cm. 154, 293, 294 ЩІК України, -
УХВАЛИВ:
Зняти арешт, накладений ухвалою Слов'янського міськрайонного суду від 27.05.2004 року, з квартири АДРЕСА_1, яка належить відповідно до договору довічного утримання ОСОБА_1.
Копію даної ухвали направити в Слов'янське БТІ і в першу Слов'янську державну нотаріальну контору для виконання.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження