Справа № 6-2200/11
Справа № 6-2200/11
У Х В А Л А
іменем України
"02" червня 2011 р. Суддя Дніпровського районного суду м. Києва Астахова О.О., вивчивши матеріали заяви Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ІНТЕРБАНК» до ОСОБА_1 про видачу виконавчого документу на підставі рішення третейського суду,
В С Т А Н О В И В :
До Дніпровського районного суду м. Києва 03 березня 2011 року надійшла заява Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ІНТЕРБАНК» до ОСОБА_1 про видачу виконавчого листа на підставі рішення Постійно діючого третейського суду при Асоціації українських банків від 22 лютого 2011 року по справі № 50/11 за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ІНТЕРБАНК» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Згідно акту, вказані матеріали надійшли в провадження судді 01.06.2011 року.
На підставі Закону України «Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо оскарження рішення третейського суду та видачі виконавчого листа на примусове виконання рішення третейського суду» від 03.02.2011 року, цивільно –процесуальний кодекс України доповнено розділом VII-1.
Відповідно до ст. 389-8 ЦПК України, заява про видачу виконавчого листа на примусове виконання рішення третейського суду подається у письмовій формі і має бути підписана особою, на користь якої прийнято рішення третейського суду, чи її представником.
У заяві про видачу виконавчого листа на примусове виконання рішення третейського суду мають бути зазначені:
1) найменування суду, до якого подається заява;
2) найменування і склад третейського суду, який прийняв рішення, за яким має бути виданий виконавчий лист;
3) ім'я (найменування) учасників третейського розгляду, їх місце проживання (перебування) чи місцезнаходження;
4) дата і місце прийняття рішення третейським судом;
5) дата отримання рішення третейського суду особою, яка звернулася із заявою;
6) вимога заявника про видачу виконавчого листа на примусове виконання рішення третейського суду.
У заяві можуть бути зазначені й інші відомості, якщо вони мають значення для розгляду цієї заяви (номери засобів зв'язку, факсів, адреса електронної пошти сторін та третейського суду тощо).
До заяви про видачу виконавчого листа на примусове виконання рішення третейського суду додаються:
1) оригінал рішення третейського суду або належним чином завірена його копія. Копія рішення постійно діючого третейського суду завіряється головою постійно діючого третейського суду, а копія рішення третейського суду для вирішення конкретного спору має бути нотаріально завірена;
2) оригінал третейської угоди або належним чином завірена її копія;
3) документи, що підтверджують сплату судового збору та оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи;
4) копія заяви про видачу виконавчого листа на примусове виконання рішення третейського суду відповідно до кількості учасників судового розгляду;
5) довіреність або інший документ, що підтверджує повноваження особи на підписання заяви.
Заява про видачу виконавчого листа на примусове виконання рішення третейського суду, подана без додержання вимог, визначених у цій статті, а також у разі несплати суми судового збору чи неоплати витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи повертається особі, яка її подала, чи залишається без руху в порядку, встановленому статтею 121 цього Кодексу.
З урахуванням викладених вище вимог чинного цивільного процесуального законодавства, дотримання якого є обов’язковим для вирішення питання про призначення судового засідання у справі, та враховуючи, що заявником при поданні заяви про видачу виконавчого листа на примусове виконання рішення третейського суду не сплачено судовий збір та витрати на інформаційно –технічне забезпечення розгляду справи, суд вважає, що заява ПАТ КБ «ІНТЕРБАНК» про видачу виконавчого листа на примусове виконання рішення третейського суду підлягає поверненню заявнику.
Керуючись ст.ст. 121, 209, 210, 389-8, ЦПК України, суддя, -
У Х В А Л И В :
Заяву Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ІНТЕРБАНК» до ОСОБА_1 про видачу виконавчого документу на підставі рішення третейського суду –повернути заявнику.
Роз»яснити, що повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для її повернення.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через Дніпровський районний суд м. Києва, шляхом подання апеляційної скарги протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
СУДДЯ