Справа № 2о-37
2008р.
РІШЕННЯ
Ім'ям України
«14» лютого 2008 року
Ярмолинецький районий суд Хмельницької області
в складі головуючого судді ХУДИК М.П.,
при секретарі Школяр А.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Ярмолинці справу за заявою ОСОБА_1, зацікавлена особа - ОСОБА_2відділення Ощадбанку України, про встановлення факту належності ощадної книжки, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1звернулась до суду з заявою про встановлення факту належності правовстановлюючого документу - ощадної книжки.
В суді заявниця, підтримуючи заявлені вимоги, пояснила, що 01 червня 1991 року їй була виписана ощадна книжка серії НОМЕР_1. В даний час заявниця вирішила отримати решту своїх заощаджень, однак зробити цього не може, оскільки виявилось, що ощадна книжка виписана на ім'я ОСОБА_1, що не відповідає дійсності, оскільки у всіх документах вона записана як ОСОБА_1. Тому просить встановити факт належності їй вказаної ощадної книжки з метою отримання коштів в відділенні Ощадбанку України
Представник зацікавленої особи - Ярмолинецької філії Ощадбанку України - в судове засідання не з'явився, про час, день, місце судового засідання було повідомлено вчасно. Подав до суду заяву, в якій просив справу слухати у відсутності представника Ощадного банку.
Заслухавши заявницю та свідків, вивчивши матеріали справи в цілому, суд вважає, що заява підлягає задоволенню.
Судом встановлено, що 01.06.1991 року в ощадній касі № 015 в с.Сутківці Ярмолинецького району було виписано ощадну книжку серії НОМЕР_1 за рахунком № НОМЕР_2на ім'я «ОСОБА_3». Згідно показів свідків:ОСОБА_4,ОСОБА_5, - заявницю дійсно в селі всі називали «ОСОБА_3», хоча у всіх документах вона записана «ОСОБА_1». Викладене також підтверджується копіює свідоцтва про народження та копією паспорта заявниці.
Таким чином встановлено факт належності заявниці ощадної книжки серії НОМЕР_1 за рахунком № НОМЕР_2виданої на ім'я «ОСОБА_3» ощадною касою № 015 с.Сутківці Ярмолинецького району.
Встановлення даного факту заявниці потрібно для отримання належних їй грошових коштів.
Керуючись п.1 ст.273 ЦПК України,-
ВИРІШИВ:
Заяву задоволити.
Встановити факт належності ОСОБА_1ощадної книжки серії НОМЕР_1 за рахунком № НОМЕР_2, виданої на ім'я «ОСОБА_3» ощадною касою № 015 с.Сутківці Ярмолинецького району.
На рішення може бути подано апеляційну скаргу в апеляційний суд Хмельницької області через Ярмолинецький районний суд протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження, яка може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення рішення.
Суддя М.П.Худик
- Номер: 2-во/159/25/15
- Опис:
- Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
- Номер справи: 2о-37/2008
- Суд: Ковельський міськрайонний суд Волинської області
- Суддя: Худик М.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 25.12.2015
- Дата етапу: 28.12.2015