№2-1212\2007p.
РІШЕННЯ
ИМ"ЯМ УКРЇНИ
23 липня 2007 року Зміївський районний суд Харківської області у складі:
головуючого судді- Россолова В.В.
при секретарі Репніковій О.В.
розглянувши у попередньому судовому засіданні у залі суду в м.Зміїв цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з позовом про розірвання шлюбу з ОСОБА_2, свої позовні вимоги мотивуючи тим, що сімейне життя не склалося у зв'язку з непорозумінням в родині, різними поглядами на життя .
Шлюбні відносини фактично закінчені між позивачем та відповідачем з квітня 2007 року.
Позивач підтримав свої позовні вимоги в попередньому судовому засіданні. Відповідач не заперечувала проти вимог позову та повністю його визнала.
Суд, заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, прийшов до висновку , що позов обґрунтований, та належить до задоволення у попередньому судовому засіданні в зв'язку з визнанням позову відповідачем.
Сторони є в зареєстрованому шлюбі з 04 листопада 1995 року , який оформили у Нікопольському РАГС Дніпропетровської області , актовий запис №1069. Від шлюбу мають неповнолітню дитину ОСОБА_3 - ІНФОРМАЦІЯ_1, який після розірвання шлюбу за домовленістю між сторонами буде мешкати з матір'ю ;
Судом встановлено, що шлюб фактично розпався , сторони не намагаються примиритись, подальше існування подружжя разом та збереження шлюбу не цікаве для позивача та відповідача.
Таким чином суд приходить до висновку, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б їх інтересам, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення, тому шлюб необхідно розірвати.
Між сторонами досягнута згода про утримання дитини, їх син ОСОБА_3 буде проживати з матір'ю. Спору про майно між сторонами не існує.
Керуючись ст.ст. 10,11,60,169,209,212-215 ЦПК України, ст. 110,112,115 Сімейного Кодексу України, суд-
вирішив:
Позовні вимоги ОСОБА_1 задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , який зареєстрований 04 листопада 1995 року в Нікопольському РАГС Дніпропетровської області , актовий запис №1069 - розірвати.
Стягнути при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу державне мито у доход держави в сумі 17 (сімнадцять) грн. з відповідача ОСОБА_1 - ОСОБА_2 від сплати судових витрат звільнити.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області, через Зміївський районний суд, шляхом подачі в десятиденний строк з дня його проголошення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом двадцяти днів апеляційної скарги або в порядку, передбаченому ч. 4 ст. 295 ЦПК України.