Судове рішення #17205466

У К Р А Ї Н А

БІЛОВОДСЬКИЙ  РАЙОННИЙ  СУД

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

П О С Т А Н О В А

                                     І М Е Н Е М  У К Р А Ї Н И

с. Біловодськ                                                                                                      24 лютого 2011 року

Суддя Біловодського районного суду Луганської області Пруський І.І., розглянувши матеріали відділення ДАІ з обслуговування Біловодського району при УДАІ ГУ МВС України в Луганській області у відношенні

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця і жителя АДРЕСА_1, українця, громадянина України, освіта професійно - технічна, одруженого, раніше не судимого, не працюючого,

за здійснення правопорушення, передбаченого статтею 121 частиною 3 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

В С Т А Н О В И В:

1 січня 2011 року, о 17 годині 05 хвилин, ОСОБА_1 на вул.Торосяна с.Біловодськ Луганської області, керував мотоциклом ІЖ Ю-5, державний номерний знак НОМЕР_1, який в порушення пункту 2.9 «В»Правил дорожнього руху України: не пройшов державний технічний огляд.

У судовому засіданні ОСОБА_1 свою провину в здійсненні правопорушення визнав і пояснив, що дійсно керував мотоциклом, який не пройшов технічний огляд.

Провина ОСОБА_1 в скоєні даного правопорушення підтверджується його поясненням в адміністративному протоколі.

При таких обставинах в діях ОСОБА_1 вбачаються ознаки складу правопорушення, передбаченого статтею 121 частиною 3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Обставин пом'якшуючих або обтяжуючих відповідальність правопорушника в судовому засіданні не встановлено.

На підставі викладеного, керуючись статтями 283-285, 121 частиною 3, 287, 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

П О С Т А Н О В И В:

Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді адміністративного арешту строком на 5 /п’ять/ діб.

Строк відбування покарання лічити з 9 годин 00 хвилин 24 лютого 2011 року.

Постанова судді  у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення десятиденного строку на подання  апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого статтею 32 КУпАП.

На постанову судді може бути подана апеляційна скарга особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим,  його  представником  або  на  неї  може  бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення  постанови, в апеляційний суд Луганської області, через Біловодський районний суд Луганської області.

Суддя:                                                                                І.І.Пруський


  • Номер:
  • Опис: несвоєчасне подання податкового розрахунку
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-31/11
  • Суд: Іванівський районний суд Одеської області
  • Суддя: Пруський І. І.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 11.01.2011
  • Дата етапу: 25.06.2011
  • Номер: АП-31
  • Опис: Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-31/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Пруський І. І.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 01.12.2010
  • Дата етапу: 22.03.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація