Судове рішення #17218832

                                                                                                        

2-с-57/2011р.

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

          20 травня 2011 року                                                            м. Лисичанськ

          Лисичанський міський суд Луганської області у складі:

головуючої судді                               Лизенко І.В.,

при секретарі                               Литвиненко Л.О.,

розглянувши заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу, виданого Лисичанським міським судом 15 квітня 2011 року за заявою комунального підприємства «Лисичанськтепломережа» про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за послуги теплопостачання з ОСОБА_1 в розмірі 8163,29 грн., -

встановив:

15 квітня 2011 року за заявою комунального підприємства «Лисичанськтепломережа»видано судовий наказ про стягнення з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, що мешкає за адресою: АДРЕСА_1, на користь комунального підприємства «Лисичанськтепломережа»,  93100, м. Лисичанськ, вул. Баумана, буд. 17, р/р 2600930300307 в Лисичанському відділенні Ощадного банку 2867, МФО 364070, код ЕДРПОУ 13401321, заборгованість за послуги теплопостачання у сумі 8163 (вісім тисяч сто шістдесят три) грн. 29 коп. та витрат на  інформаційно-технічним забезпеченням  розгляду справи в розмірі 30  грн., стягнення на користь держави судового збору у сумі 40 грн. 81 коп.  

          Судовий наказ не набрав чинності.

          04.05.2011 року боржник протягом встановленого законом строку з дня отримання копії судового наказу звернувся до суду з заявою про скасування судового наказу у зв’язку з тим, що його квартира за адресою м. Лисичанськ, вул. К. Маркса, б. 144, кв. 9 не має технічної можливості отримувати послуги теплопостачання від КП «Лисичанськтепломережа»з 2006 року. Тобто з 2006 року послуги КП «Лисичанськтепломережа»він не отримує, договірних відносин, не має. На підставі ст. 256 ЦК України, КП «Лисичанськтепломережа»втратив можливість звернутися до суду з вимогою про захист свого цивільного права або інтересу по подіям, які виникли до 2008 року.   

Ухвалою Лисичанського міського суду від 12 травня 2011 року заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу було прийнято до розгляду.

Належним чином повідомлений заявник у судове засідання не з’явився, клопотань про розгляд справи за його відсутності не надав, про причину неявки суд не повідомив.

Належним чином повідомлений стягувач у судове засідання не з'явився, клопотань про розгляд справи за його відсутності не надав, про причину неявки суд не повідомив.

Відповідно до ч.6, 8 ст. 105-1 ЦПК України заява про скасування судового наказу розглядається судом протягом десяти днів з дня постановлення ухвали про прийняття такої заяви до розгляду у відкритому судовому засіданні. Неявка осіб, належним чином повідомлених про час і місце розгляду заяви про скасування судового наказу, не перешкоджає розгляду такої заяви. За результатами розгляду заяви про скасування судового наказу суд має право: 1) залишити заяву про скасування судового наказу без задоволення; 2) скасувати судовий наказ та роз'яснити, що заявлені стягувачем вимоги можуть бути розглянуті у позовному провадженні з додержанням загальних правил щодо пред'явлення позову; 3) змінити судовий наказ.

Суд вважає заяву такою, що підлягає задоволенню, оскільки з заяви про скасування судового наказу вбачається, що боржником оскаржується факт надання послуг та укладення договору, період за який стягнута заборгованість, тобто між сторонами існує цивільно-правовий спір, який підлягає розглядові у порядку позовного провадження.

Таким чином, суд вважає, що є передбачені законом підстави для скасування судового наказу від 15.04.2011 року.

          Керуючись ст. ст. 105-1, 209, 210 ЦПК України, -

ухвалив:

          Судовий наказ від 15 квітня 2011 року, виданий Лисичанським міським судом Луганської області за заявою комунального підприємства «Лисичанськтепломережа»про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за послуги теплопостачання у розмірі 8163,29 грн., витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільних справ у сумі 30 грн., судового збору на користь держави у сумі 40 грн. 81 коп. з ОСОБА_1, скасувати.

          Роз’яснити комунальному підприємству «Лисичанськтепломережа»право на звернення з тією самою вимогою до суду у порядку позовного провадження.

          Копію ухвали направити стягувачу та боржнику.

          

                                                  Суддя:



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація