Справа № 3-3606/11
П О С Т А Н О В А
іменем України
"08" квітня 2011 р. суддя Шевченківського районного суду м. Києва Сидоров Є.В., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ Шевченківського РУ ГУ МВС України в м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності громадянку
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки м. Києва, громадянки України, працюючої в СПД «Мелещенко»на посаді бухгалтера, проживаючої за адресою: АДРЕСА_1
за ст. 124 КпАП України,-
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 28.02.2011 року в 08.00 год., керуючи автомобілем «Чері», державний номер НОМЕР_1 на вул. Татарській в м. Києві, виконуючи маневр перестроювання, не надала перевагу автомобілю «Фольксваген»державний номер НОМЕР_2 під керуванням ОСОБА_2, не дотрималась безпечного бокового інтервалу, внаслідок чого відбулося зіткнення транспортних засобів та їх механічне пошкодження.
Своїми діями ОСОБА_1 порушила п. п. 10.3,13.3, ПДР України, чим скоїла правопорушення, передбачене ст.124 КпАП України.
В судовому засіданні ОСОБА_1 підтвердила обставини, викладені в протоколі про адміністративне правопорушення.
Суд, заслухавши ОСОБА_1, дослідивши матеріали адміністративної справи, а саме: протокол про адміністративне правопорушення від 28.02.2011 року; схему ДТП від 28.02.2011 року; письмові пояснення ОСОБА_1 та ОСОБА_2 від 28.02.2011 року; протокол огляду місця дорожньо-транспортної пригоди від 28.02.2011 року, вважає, що вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.124 КпАП України повністю доведена.
Керуючись ст.ст. 33, 124 КпАП України, суддя,-
П О С Т А Н О В И В:
Визнати ОСОБА_1 винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 124 КпАП України, та застосувати до неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 340 грн.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до Апеляційного суду м. Києва через Шевченківський районний суд м. Києва.
Суддя