Справа № 22ас/1621 Головуючий у 1-ій інстанції Білоусенко І.В.
Категорія 38 Доповідач Матюшенко І.В.
УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 липня 2006 року апеляційний суд Житомирської області в складі:
головуючого Матюшенка І.В.
суддів: Малахової Н.М., Жизневської А.В.
при секретарі Кульчицькій І.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Житомирі апеляційну скаргу управління Пенсійного фонду України в Овруцькому районі (далі - Пенсійний фонд) на рішення Овруцького районного суду від 1 грудня 2005 року у справі "за позовом ОСОБА_1 до Пенсійного фонду та обласного центру з нарахування і виплати пенсій та допомоги Житомирської обласної державної адміністрації (далі-Центр) про стягнення невиплачених коштів,
встановив :
Рішенням Овруцького районного суду від 1 грудня 2005 року позовні вимоги ОСОБА_1 задоволені в повному обсязі: стягнуто з Пенсійного фонду на його користь 15963 грн. доплат до пенсії згідно ст.ст. 39, 51 Закону України "Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" та стягнуто з Центру 3030 грн. компенсації у зв'язку з обмеженим споживанням продуктів харчування місцевого виробництва та особистого підсобного господарства на підставі ст. 37 вище вказаного Закону.
У поданій апеляційній скарзі Пенсійний фонд просить рішення суду першої інстанції скасувати та направити справу на новий розгляд, посилаючись на порушення судом норм матеріального та процесуального права.
Апеляційна скарга підлягає до часткового задоволення з таких підстав.
Згідно актового запису про смерть НОМЕР_1 ОСОБА_1 помер ІНФОРМАЦІЯ_1.
Оскільки спірні правовідносини у даній справі не допускають правонаступництва, рішення суду першої інстанції підлягає скасуванню з закриттям провадження у справі на підставі п. 5 ст. 157 КАС України.
Керуючись ст.ст. 195, 198, 203, 205, 206 КАС України, апеляційний суд,
ухвалив:
Апеляційну скаргу управління Пенсійного фонду України в Овруцькому районі задовольнити частково.
Рішення Овруцького районного суду від 1 грудня 2005 року скасувати, провадження у справі закрити.
Ухвала набирає чинності з моменту її проголошення і може бути оскаржена у касаційному порядку безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом одного місяця з дня набрання нею законної сили.