ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
12.10.06р. |
|
Справа № А32/354 |
За позовом: Дніпропетровської міжрайонної державної податкової інспекції , с.м.т. Ювілейне
До: Суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1
Про: припинення підприємницької діяльності фізичної особи
Суддя Васильєв О.Ю.
ПРЕДСТАВНИКИ:
Від позивача: Сеннов О.А. ( дов.№ 14858/9/10-017 від 10.08.06 р. );
Від відповідача : ОСОБА_1 ( приватний підприємець )
СУТЬ СПОРУ:
Позивач звернувся з позовом до відповідача про припинення підприємницької діяльності фізичної особи .В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на ту обставину , що відповідач в термін більше ніж один рік не подає до органів державної податкової служби податкові декларації та документи фінансової звітності .
Відповідач позовні вимоги визнав в повному обсязі.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення представників сторін , господарський суд, -
ВСТАНОВИВ :
Розпорядженням Дніпропетровськоі райдержадміністрації Дніпропетровської області від 08.12.00 р. зареєстровано суб'єкта підприємницької діяльності -фізичну особу ОСОБА_1 ( ідентифікаційний код НОМЕР_1 ) , про що зроблений відповідний запис про державну реєстрацію у журналі обліку реєстраційних справ за НОМЕР_2. Приватний підприємець ОСОБА_1 знаходиться на податковому обліку у Дніпропетровській міжрайонній державній податкової інспекції ; остання звітність надавалася відповідачем до органів ДПІ лише 09.11.04 р.
Відповідач не заперечує ,що ним не подаються документи фінансової та податкової звітності до органів ДПІ з грудня 2004 р. у зв'язку з тим , що він не займається підприємницькою діяльністю; та погоджується із припиненням його підприємницької діяльності.
Враховуючи наведене , господарський суд знаходить достатньо підстав для задоволення позовних вимог позивача , виходячи з наступного .
Відповідно до приписів ст.46 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” ,який регулює відносини, які виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб , а також фізичних осіб -підприємців : державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця проводиться у разі: прийняття фізичною особою - підприємцем рішення про припинення підприємницької діяльності; постановлення судового рішення про припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця. Підставами для постановлення судового рішення про припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця є ( поміж-іншим ) неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону. Фізична особа позбавляється статусу підприємця з дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця.
На підставі викладеного ,керуючись вимогами ст.46 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” ; ст.ст.112,159-163 КАС України , господарський суд ,-
ПОСТАНОВИВ :
1. Задовольнити позовні вимоги Дніпропетровської міжрайонної державної податкової інспекції в повному обсязі.
2.Припинити підприємницьку діяльність фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1; ідентифікаційний код НОМЕР_1 , зареєстровано Дніпропетровською райдержадміністрацією Дніпропетровської області 08.12.00 р. , про що зроблений відповідний запис про державну реєстрацію у журналі обліку реєстраційних справ за НОМЕР_2) .
3. У день набрання рішенням ( постанови ) у справі законної сили направити його копію державному реєстратору для внесення до Єдиного державного реєстру запису про судове рішення.
Ця постанова може бути оскаржена в порядку розділу ІV КАС України та набирає законної сили відповідно до вимог ст.254 КАСУ .
Суддя Васильєв О.Ю.