Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #1746873791

  


ВОЛИНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД


УХВАЛА

про прийняття справи до провадження та призначення заяви до розгляду


11 грудня 2024 року ЛуцькСправа № 140/1198/22

            

Волинський окружний адміністративний суд у складі судді Стецика Н.В., одержавши заяву ОСОБА_1 про заміну сторони виконавчого провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_2 до Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов`язання вчинити дії,  


ВСТАНОВИВ:


Рішенням Волинського окружного адміністративного суду від 17.03.2022 у справі №140/1198/22, яке набрало законної сили 19.04.2022, позов ОСОБА_2 до Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов`язання вчинити дії задоволено: визнано протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області щодо ненарахування та невиплати ОСОБА_2 підвищення до пенсії як непрацюючому пенсіонеру, який проживає на території радіоактивного забруднення, у розмірі, визначеному статтею 39 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”; зобов`язано Головне управління Пенсійного фонду України у Волинській області  здійснити ОСОБА_2 з 25 липня 2021 року нарахування та виплату підвищення до пенсії як непрацюючому пенсіонеру, який проживає на території радіоактивного забруднення у розмірі визначеному статтею 39 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, що дорівнює двом мінімальним заробітним платам (згідно з Законом про Державний бюджет на відповідний рік).

10.12.2024 до суду надійшла заява ОСОБА_1 про заміну сторони виконавчого провадження, а саме стягувача ОСОБА_2 , яка померла, на ОСОБА_1 .

Розпорядженням керівника апарату Волинського окружного адміністративного суду від 10.12.2024 №01-84/107/24 “Щодо призначення повторного автоматизованого розподілу справи” у зв`язку з відрахуванням з 06.08.2024 судді ОСОБА_3 зі штату Волинського окружного адміністративного суду на підставі наказу в.о. голови суду від 06.08.2024 №02-07/82/24 здійснено повторний автоматизований розподіл справи №140/1198/22, відповідно до якого головуючим суддею у даній справі призначено суддю Стецика Н.В.

Згідно з частиною другою статті 379 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) суд розглядає питання про заміну сторони виконавчого провадження в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або заінтересованої особи, які звернулися з поданням (заявою), та учасників справи.

Враховуючи наведене, справу №140/1198/22 необхідно прийняти до провадження та заяву про заміну сторони виконавчого провадження необхідно призначити до судового розгляду.

Керуючись статтями 248, 379 КАС України, суд


УХВАЛИВ:


Прийняти справу №140/1198/22 до провадження.

Призначити заяву ОСОБА_1 про заміну сторони виконавчого провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_2 до Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов`язання вчинити дії до судового розгляду у судовому засіданні на 10:00 20 грудня 2024 року в залі судових засідань Волинського окружного адміністративного суду, розташованого за адресою: Волинська область, місто Луцьк, вулиця Словацького, 1.

В судове засідання викликати заявника та представника Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області, яким необхідно мати при собі документи, які посвідчують їх особу, а представнику також документи, які підтверджують їх повноваження на ведення справи у суді.

Запропонувати Головному управлінню Пенсійного фонду України у Волинській області подати до суду в строк до 19 грудня 2024 року письмові пояснення щодо заяви про заміну сторони  виконавчого провадження.

Роз`яснити, що відповідно до частини другої статті 379 КАС України неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не може бути оскаржена окремо від рішення суду.


Суддя                                                                                                    Н. В. Стецик


  


                                                                                            

     







Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація