У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
08 серпня 2011 року м. Київ
Суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Диба В.Г., розглянувши касаційну скаргу Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Фрунзенському районі м. Харкова на рішення Фрунзенського районного суду м. Харкова від 01 квітня 2009 року та рішення апеляційного суду Харківської області від 19 квітня 2011 року у справі за позовом ОСОБА_2 до Відкритого акціонерного товариства «Турбоатом», Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Фрунзенському районі м. Харкова, Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на підприємстві у Московському районі м. Харкові про стягнення суми відшкодування шкоди у зв’язку з професійним захворюванням,
в с т а н о в и в :
Рішенням Фрунзенського районного суду м. Харкова від 01 квітня 2009 року позов ОСОБА_2 було задоволено частково, зобов’язано Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Московському районі м. Харкова перерахувати, починаючи з 18.06.2003 року, страхові виплати ОСОБА_2, виходячи з суми відшкодування втраченого потерпілим заробітку станом на 01.07.2001 року у розмірі 66 грн. 18 коп.
Рішенням апеляційного суду Харківської області від 19 квітня 2011 року, рішення суду першої інстанції змінено, стягнуто з ВАТ «Турбоатом» на користь ОСОБА_2 недоплачену суму у розмірі – 1394 грн. 18 коп., стягнуто з Фрунзенського відділення ФСНВУ м. Харкова на користь ОСОБА_2 недоплачену суму за період з 01.07.2001 року по 01.03.2006 р.- 3532, 34 грн, стягнуто з Московського відділення ФСНВУ м. Харкова на користь ОСОБА_2 недоплачену суму з 01.03.2006 р. по 01.08.2007 р. – 1486,85 грн., а також зобов’язати Московського відділення ФСНВУ м. Харкова сплачувати суму втраченого заробітку починаючи з 01.08.2007 року – 333,73 грн.
У касаційній скарзі заявник просить скасувати судові рішення, посилаючись на неправильне застосування норм матеріального права, порушення норм процесуального права та ухвалити нове рішення, яким повністю відмовити в задоволені позовних вимог.
У відкритті касаційного провадження у справі необхідно відмовити з таких підстав.
Відповідно до пункту 5 частини 3 статті 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.
Доводи касаційної скарги, додані до неї матеріали та зміст оскаржуваних судових рішень, не дають підстав для висновку про неправильне застосування норм матеріального права і порушення норм процесуального права при їх ухваленні.
На підставі наведеного та керуючись пунктом 5 частини 3 статті 328 ЦПК України,
у х в а л и в:
Відмовити Відділенню виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Фрунзенському районі м. Харкова на рішення Фрунзенського районного суду м. Харкова від 01 квітня 2009 року та рішення апеляційного суду Харківської області від 19 квітня 2011 року у справі за позовом ОСОБА_2 до Відкритого акціонерного товариства «Турбоатом», Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Фрунзенському районі м. Харкова, Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на підприємстві у Московському районі м. Харкові про стягнення суми відшкодування шкоди у зв’язку з професійним захворюванням.
Копію ухвали разом з доданими до скарги матеріалами направити особі, яка подавала касаційну скаргу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Вищого спеціалізованого суду України В.Г. Диба
з розгляду цивільних і кримінальних справ