У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
08 серпня 2011 року м. Київ
Суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Черненко В.А., розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_2 на рішення Октябрського районного суду м. Полтави від 28 лютого 2011 року, ухвалу апеляційного суду Полтавської області від 27 квітня 2011 року у справі за позовом ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Канва», третя особа: ОСОБА_3 про зміну підстав для звільнення, стягнення заробітної плати, компенсації за затримку розрахунку та моральної шкоди,-
в с т а н о в и л а :
Рішенням Октябрського районного суду м. Полтави від 28 лютого 2011 року, залишеним без змін ухвалою апеляційного суду Полтавської області від 27 квітня 2011 року, в задоволенні позовних вимог ОСОБА_2 – відмовлено.
У касаційній скарзі заявник просить скасувати рішення Октябрського районного суду м. Полтави від 28 лютого 2011 року та ухвалу апеляційного суду Полтавської області від 27 квітня 2011 року, посилаючись на неправильне застосування норм матеріального права та порушення норм процесуального права, та ухвалити нове рішення, яким задовольнити позовні вимоги.
У відкритті касаційного провадження у справі необхідно відмовити з таких підстав.
Відповідно до пункту 5 частини 3 статті 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.
Доводи касаційної скарги, додані до неї матеріали, зміст оскаржуваних рішень, не дають підстав для висновку про неправильне застосування норм матеріального права чи порушення норм процесуального права при їх ухваленні.
На підставі наведеного та керуючись п.5 ч.3 ст.328 ЦПК України-,
у х в а л и л а:
Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Октябрського районного суду м. Полтави від 28 лютого 2011 року, ухвалу апеляційного суду Полтавської області від 27 квітня 2011 року у справі за позовом ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Канва», третя особа: ОСОБА_3 про зміну підстав для звільнення, стягнення заробітної плати, компенсації за затримку розрахунку та моральної шкоди.
Додані до касаційної скарги матеріали повернути заявнику.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Вищого спеціалізованого суду України В.А. Черненко
з розгляду цивільних і кримінальних