Судове рішення #1791809
Справа № 2-7408

Справа № 2-7408

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

 

05 липня 2007 року. Московський районний суд м.  Харкова в складі:

головуючого - судді Погасій О.Ф. при секретарі - Бащук В.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.  Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, 

 

ВСТАНОВИВ:

 

18.06.2007 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу. Просить шлюб з відповідачем розірвати,  посилаючись на те,  що шлюбно-сімейні відносини припинені. Відновлювати відносини не бажає,  почуття любові до відповідача втрачені. В даний час вважає,  що родина розпалася остаточно і відновлена бути не може.

В судовому засіданні позивач підтримав позов,  просив його задовольнити і розірвати шлюб з ОСОБА_2. Відновлювати відносини не бажає,  почуття любові до відповідача втрачені. Вважає,  що родина розпалася остаточно і відновлена бути не може. Витрати,  пов'язані з оформленням розводу в органах РАЦС позивач просив покласти на нього

Відповідач в судовому засіданні позов підтримала в повному обсязі.

Суд,  вислухавши пояснення сторін,  дослідивши матеріали справи,  вважає,  що позов підлягає задоволенню.

Судом встановлено,  що сторони одружені з Об.10.1985р. Від шлюбу мають повнолітнього сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1,  шлюбно-сімейні відносини припинені. Відновлювати відносини позивач не бажає,  почуття любові до відповідача утрачені. В даний час вважає,  що родина розпалась остаточно і відновлена бути не може.

Згідно зі ч. 2  ст.  112 Сімейного Кодексу України - суд постановляє рішення про розірвання шлюбу,  якщо буде встановлено,  що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них,  інтересам їхніх дітей,  що мають істотне значення.

Таким чином суд приходить до висновку,  що позов підлягає задоволенню,  оскільки родина розпалась остаточно і збереження шлюбу суперечило б інтересам позивача. Витрати,  пов'язані з оформленням розірвання шлюбу в органах РАГС,  варто покласти на позивача.

Керуючись   ст.  ст.    10, 11, 169, 209, 212, 214-215,   224-226  ЦПК України,   ст.  ст.  110,  112 СК України,  суд -

 

ВИРІШИВ :

 

Позовну заяву задовольнити.

Шлюб,  зареєстрований між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 б жовтня 1985 року в Палаці одруження „Дзержинський" м.  Харкова,  згідно актового запису № 3016,  розірвати.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави державне мито 17 гривень,  а ОСОБА_2 від сплати держмита звільнити.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Харківського Апеляційного суду,  через суд першої інстанції шляхом подачі в 10- денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги,  з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4  ст. 295 ЦПК України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація