Судове рішення #18111872

 

2-а-7213/11

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

09 серпня 2011 року Ворошиловський районний суд м. Донецька в складі:

головуючого - судді Князькова В.В.,

розглянувши у скороченому провадженні справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в Ворошиловському районі  м.Донецька про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги «Дітям війни», -

          

В С Т А Н О В И В:

Позивач звернувся до суду із позовом до відповідача Управління пенсійного фонду України в Ворошиловському районі  м.Донецька про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги «Дітям війни», посилаючись на те, що відповідно до вимог ст.1 Закону України «Про соціальний захист дітей війни»позивач має соціальний статус дитини війни. Статтею 6 цього закону передбачено його право отримувати щомісячну доплату до пенсії в розмірі 30% від розміру мінімальної пенсії за віком. Однак відповідач, порушуючи зазначене право, вказаних виплат йому не провадить. Просив зобов’язати відповідача здійснити нарахування йому як дитині війни щомісячну державну соціальну допомогу в розмірі 30% від розміру мінімальної пенсії за віком за період з 01.01.2011 року і надалі доки діє Закон.  

Ухвалою судді Ворошиловського районного суду м. Донецька відкрито скорочене провадження у цій справі.

На підставі ч.2 ст.3, ст.8, ч.2 ст.19, ст.46, ст.152 Конституції України, ст.6 Європейської Конвенції про захист прав людини, ст.ст.1, 6, 7 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», ч.2 ст.8, ст.10 Закону України «Про пенсійне забезпечення», Рішення Конституційного Суду України № 10-рп від 22 травня 2008 року, Закону України «Про державний бюджет України на 2011 рік», Постанови КМУ «Про встановлення деяких розмірів виплат, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету»№745 від 06.07.2011 р., керуючись ст.ст.11, 71, 159, 183-2 КАС України,  суд -

П О С Т А Н О В И В:

Позов ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в Ворошиловському районі м. Донецька про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги «Дітям війни»- задовольнити частково.

Зобов’язати Управління пенсійного фонду України в Ворошиловському районі  м.Донецька здійснити нарахування та виплату на користь ОСОБА_1 підвищення до пенсії в розмірі 30% мінімальної пенсії за віком за рахунок коштів Державного бюджету України за період з 01 січня 2011 року по 22 липня 2011 року з урахуванням фактично отриманих позивачем сум.

В іншій частині позовних вимог –відмовити.

Апеляційну скаргу на постанову може бути подано до Донецького апеляційного адміністративного суду через Ворошиловський районний суд м. Донецька протягом десяти днів з моменту отримання копії постанови.

          

Суддя Ворошиловського районного

суду м. Донецька                                                                                                 В.В.Князьков






  • Номер: 2-а/2303/6152/11
  • Опис: Про визнання дій неправомірними та стягнення щомісячної державної соціальної допомоги дітям війни
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-7213/11
  • Суд: Драбівський районний суд Черкаської області
  • Суддя: Князьков В.В.
  • Результати справи: залишено без змін
  • Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 31.10.2011
  • Дата етапу: 23.04.2013
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація