Судове рішення #1814703
Справа № 2-2335/2007 р

Справа № 2-2335/2007 р.

 

РІШЕННЯ

 ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

« 25 » червня 2007 р.     Тернівський районний суд м.  Кривого Рогу

у складі:

головуючого,  судді -                 Демиденко Ю.Ю.

при секретарі -                           Шворак Т.В

розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в м.  Кривому Розі справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання  шлюбу , -

 

ВСТАНОВИВ:

 

22.05.2007 року ОСОБА_1 звернулася до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - а.с.  3

В обгрунтування позову позивач вказує,  що з відповідачем по справі перебуває в зареєстрованому шлюбі з 12 березня 2005 року в Тернівському районному відділу РАЦС м.  Кривого Рогу. Актовий запис № 80. Від шлюбу мають неповнолітню доньку ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження. Майнового спору не мають. Шлюбні стосунки припинили 31 січня 2007 року з тієї причини,  що відповідач зловживає спиртними напоями,  порушує подружню вірність,  внаслідок чого між ними часто виникають сварки та суперечки,  що негативно впливає на психологічний стан їхньої дитини.

Позивач в попередньому судовому засіданні позов підтримує.

Відповідач в попердньому судовому засіданні проти заявлених позовних вимог не заперечує.

За таких обставин,  суд вважає,  що сім'я Губка зруйнувалась и зберегти її неможливо,  тому позов слід задовольнити. Витрати по справі покласти на відповідача.

На підставі  ст. ст. 110-112 Сімейного Кодексу України,   ст. ст.  ст. ст. 10,  27, 31, 60, 130,  212-215 ЦПК України,  суд -

 

ВИРІШИВ:

 

Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2,  зареєстрований 12 березня 2005 року в Тернівському районному відділу РАГС м.  Кривого Рогу,  актовий запис № 80,  від якого вони мають неповнолітню доньку ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження - розірвати.

 

2

При реєстрації розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2 судовий збір на користь держави у сумі 17 грн.

ОСОБА_1 від сплати судового збору на користь держави звільнити.

Сторони мають право оскаржити рішення подавши на протязі 10 днів з дня проголошення рішення заяву про апеляційне оскарження рішення,  та протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження подати апеляційну скаргу в Апеляційний суд Дніпропетровської області через Тернівський районний суд м.  Кривого Рогу.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація