12.09.2011 2а-4458/2011
Справа №2а-4458/2011
УХВАЛА
09 вересня 2011 року Бахчисарайський районний суд Автономної Республіки Крим у складі:
головуючого судді Ястребова Д. О.
при секретареві Гура 1.1.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Бахчисараї адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного Фонду України в Бахчисарайському районі Автономної Республіки Крим про стягнення недоплаченої та начислення щомісячної соціальної допомоги, як дитині війни відповідно Закону України „Про соціальний захист дітей війни”,
В С Т А Н О В И В :
Позивач звернувся до Бахчисарайського районного суду АР Крим із адміністративним позовом до Управління Пенсійного Фонду України в Бахчисарайському районі Автономної Республіки Крим про стягнення недоплаченої та начислення щомісячної соціальної допомоги, як дитині війни відповідно Закону України „Про соціальний захист дітей війни”.
Постановою Бахчисарайського районного суду АР Крим від 17 червня 2011 року позов був задоволений частково, бездіяльність Управління Пенсійного Фонду України в Бахчисарайському районі Автономної Республіки Крим щодо не призначення, не нарахування та не виплати ОСОБА_1 підвищення до пенсії визнана незаконною, також суд зобов’язав Управління Пенсійного Фонду України в Бахчисарайському районі призначити, нарахувати та виплатити щомісячну соціальну допомогу ОСОБА_1, як дитині війни відповідно Закону України „Про соціальний захист дітей війни”.
При цьому, в постанові допущено описку у вступній, мотивувальній та резолютивній частинах в зазначених анкетних даних позивачки, тобто не вірно вказано по батькові позивачки, а саме замість правильного „Іллівна”, вказано „Іванівна”.
Особи, що брали участь у розгляді справи, сповіщені належним чином, до суду не з'явились, що не перешкоджає розгляду справи.
Допущена описка, що не змінює судового рішення по суті, оскільки підстав і предмета спору не стосуються, підлягає усуненню шляхом внесення виправлень.
На підставі викладеного і керуючись ст. 169 КАС України, суд, -
У ХВАЛИВ:
Внести виправлення в постанову Бахчисарайського районного суду Автономної Республіки Крим від 17 червня 2011 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного Фонду України в Бахчисарайському районі Автономної Республіки Крим про стягнення недоплаченої та начислення щомісячної соціальної допомоги, як дитині війни відповідно Закону України „Про соціальний захист дітей війни” зазначивши у вступній, мотивувальній та резолютивній частинах постанови суду правильне по батькові позивачки „Іллівна”.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Севастопольського апеляційного адміністративного суду протягом п'яти днів з дня її оголошення.
Головуючий:
суддя п / п
Ухвала не набрала законної сили.
З оригіналом згідно:
суддя
секретар