Справа № 2-7017/0"
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
02 липня 2007 року м. Харків
Московський районний суд м. Харкова у складі: головуючого - судді Яремчука В.І., при секретарі Новаковій Т.С. ,
розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в приміщенні суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу і стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини,
ВСТАНОВИВ:
21.05.2007р. до суду з позовною заявою звернулась ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу і стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини у розмірі 1/4 частини з усіх видів доходів на її користь до досягнення дитиною повноліття.
В обґрунтування позову позивачка зазначила, що з відповідачем вона зареєструвала шлюб 04.06.1988 р. Від шлюбу мають неповнолітню доньку -ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає з нею, а також дорослу доньку. Протягом останнього року стосунки з чоловіком стали поганими, шлюбні відносини були причинені, відповідач проживає окремо, спільне господарство не ведеться, діти проживають з нею, збереження шлюбу вважає неможливим.
На попередньому судовому засіданні позивачка ці позовні вимоги підтримала і пояснила, що сімейні відносини припинилися остаточно із 26 листопада 2006р., відповідач надає матеріальну допомогу, яка не є достатньою.
Відповідач на попередньому судовому засіданні позовні вимоги визнав повністю, просив шлюб розірвати, згоден платити аліменти на утримання неповнолітньої дитини у розмірі 1/4 частини щомісячно на користь позивачки з у сіх видів своїх доходів до досягнення дитиною повноліття. У сторін це перший шлюб.
, „., . .--відповідно до ч.4 ст, 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 цього Кодексу.
Згідно з ч.4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд, за наявності для того законних підстав, ухвалює рішення про задоволення позову.
Матеріалами справи встановлено, що сторони зареєстрували шлюб 04.06.1988р. в Московському відділі РАГС м. Харкова за актовим записом № 928 (а.с. 13). Від шлюбу мають неповнолітню дочку - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с. 7), яка проживає разом із матір'ю і знаходиться на її утриманні (а.с. 14). Сторони не підтримують шлюбно-сімейні відносини з 26 листопада 2006р., проживають окремо, не ведуть спільного господарства, та не мають спільного бюджету, обидва бажають розірвати шлюб, вважають, що сім'я їх розпалась остаточно і поновлена не може бути.
Згідно ст. 112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, ' що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Згідно ст. 180 СК України батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.
Позивач працездатний, згоден надавати матеріальну допомогу на дитину до досягнення нею повноліття.
Визнання відповідачем позову не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.
Керуючись ст. ст. 110-112, 180, 181 ч.3, 182, 183, 191 СК України, ст. ст. 130, 174 ЦПК України, суд -
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_1задовольнити.
Шлюб, зареєстрований між ОСОБА_11969р.н. і ОСОБА_2, 1969р.н., зареєстрований 04.06.1988р. в Московському відділі РАГС м. Харкова за актовим записом № 928, розірвати.
Стягувати з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2народження, уродженця м. Харкова, громадянина України, приватного підприємця, працюючого замісником директора в ТОВ „Оліва-53", розташованому у м. Харкові по пр. Тракторобудівників, 142, р/р 26009301740673 ПИВ АВТРАМАТ, МФО 351306, проживаючого в АДРЕСА_1, аліменти на користь ОСОБА_1на утримання неповнолітньої дитини - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі 1/4 частини з усіх видів його заробітку (доходу), але не менш, ніж ЗО відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 21 травня 2007 року і до повноліття дитини.
Стягнути з ОСОБА_2судовий збір на користь держави у розмірі 59 гривень 50 коп. (п'ятдесят дев'ять гривень 50 коп.) і витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі ЗО гривень (тридцять гривень).
Допустити негайне виконання рішення в частині стягнення аліментів у межах суми платежу за один місяць.
Рішення суду може бути оскаржене до апеляційного суду Харківської області через Московський районний суд м. Харкова.
Заява про апеляційне оскарження рішення суду подається протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів з дня подання заяви про апеляційне оскарження рішення суду.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.