Судове рішення #1827295
7/22

                                ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ  

                                        83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157

                                                             У Х В А Л А  

                                ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ


13.03.08 р.                                                                           Справа № 7/22                     


Господарський суд Донецької області у складі судді Малашкевича С.А.,при секретарі судового засідання Косицькій В.Ю.,

розглянувши матеріали справи


За    позовом: Закритого акціонерного товариства „Страхова компанія „ВЕСКО” м. Київ в особі Донецької філії м. Донецьк

До відповідача: Промислово – виробничої фірми „Політ” м. Донецьк

Третя особа: Толстоносов Дмитро Іванович м. Донецьк

Предмет спору: стягнення суми сплаченого страхового відшкодування у розмірі 776,06 грн., витрат на експертне дослідження у розмірі 300,00 грн..


За участю представників:

від позивача: Гребенюк Ю.В. – довіреність від 29.01.08 №14808/13;

від відповідача: Холін О.О. – довіреність від 12.03.08 №13;

від третьої особи: не з’явились.


ВСТАНОВИВ:


ЗАТ „СК „ВЕСКО” м. Київ в особі Донецької філії м. Донецьк звернулося з позовною заявою до ПВФ „Політ” м. Донецьк за участю третьої особи Толстоносова Д.І. м. Донецьк про стягнення суми сплаченого страхового відшкодування у розмірі 776,06 грн., витрат на експертне дослідження у розмірі 300,00 грн.

Сторони не виконали вимоги ухвали суду від 24.01.08 у повному обсязі, причин такого не пояснили.

Третя особа у засідання суду не прибула, хоча про дату та час судового засідання була повідомлена належним чином.

Враховуючи ненадання сторонами витребуваних документів, неявку третьої особи, керуючись п.1-2 ст.77, ст.86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -


У Х В А Л И В:

    

         Відкласти розгляд справи на 10:00 год.  24.03.08 року.

Зобов’язати позивача надати суду: докази перерахування страхового відшкодування потерпілому (виписку банку про списання коштів); обґрунтування суми виплаченої шкоди; матеріали адміністративної справи про накладення на Толстоносова Д.І. адміністративного стягнення; оригінали доданих до позову документів для огляду судом.

Зобов’язати відповідача надати суду: письмовий відзив на позов, доказ направлення його позивачу; докази сплати завданої матеріальної шкоди; правоустановчі документи; відомості про наявність страхового полісу; технічний паспорт на автомобіль “ЗИЛ” д/н 16879ЕВ; документи, за якими цей автомобіль передавався на зберігання (ремонт) третім особам та приймався від них.

Зобов’язати третю особу надати суду письмову думку стосовно обставин справи.

Зобов’язати сторони та третю особу прибути у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні господарського суду Донецької області, за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Артема 157, кабінет №  214.

Роз’яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, згідно п.5 ст.83 ГПК України, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.



Суддя                                                                       Малашкевич С.А.                               


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація