УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 2-2489/2011
"23" вересня 2011 р. року м. Сімферополь
Суддя Залізничного районного суду м. Сімферополя Автономної Республіки Крим Воробйова С.О., розглянувши позовну заяву ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу та стягнення аліментів, -
В С Т А Н О В И В:
Пред’явлена позовна заява ухвалою суду від 29 серпня 2011 року була залишена без руху, оскільки подана з порушенням вимог ст. 119 ЦПК України, а саме: не уточнено зміст позовних вимог, оскільки позивач просить зобов’язати відповідача сплачувати щомісячно встановлену суму в розмірі 500 грн., однак не зазначає при цьому правову природу зазначеної суми, на чию користь її необхідно стягнути, а також на утримання кого позивач просить суд зобов’язати відповідача виплачувати зазначену суму. Крім того, не зазначені докази на підтвердження того, що дитина знаходиться на утриманні позивача (відповідна довідка з місця проживання).
Для усунення цих недоліків судом був встановлений строк який не може перевищувати п’яти днів з дня отримання позивачем ухвали, проте у вказаний строк недоліки позивачем не усунуті.
У зв’язку з викладеним, відповідно до ст.121 ЦПК України, позовну заяву ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу та стягнення аліментів слід визнати неподаною та повернути позивачеві.
Керуючись ст.121 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу та стягнення аліментів - визнати неподаною та повернути позивачеві.
Роз’яснити позивачу, що повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя