Судове рішення #18462230

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа №  3-2702/11

"07" жовтня 2011 р.  року                                                                                м. Сімферополь

суддя Залізничного районного суду м. Сімферополя Автономної Республіки Крим Воробйова С.О., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов із Залізничного РВ СМУ ГУ МВС України в АР Крим про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця                     Азербайджану, громадянина Азербайджану, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.203 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

в с т а н о в и в:

ОСОБА_2 проживає на території України за адресою: м. Сімферополь,                          вул. Мелітопольська, 44 без реєстрації з 13.09.2011 року, чим порушив правила перебування іноземних громадян в Україні, порушення тривале, виявлено 03.10.2011 року.

У судовому засіданні ОСОБА_2 визнав себе винним у скоєнні правопорушення і пояснив, що в'їхавши на територію України 20.06.2011 р., був вимушений через відсутність грошових коштів для повернення до Азербайджану залишитися в Україні на тривалий час.

Заслухавши пояснення ОСОБА_2, представника СГІРФО Залізничного РВ СМУ ГУ МВС України в АРК, вивчивши протокол про адміністративне правопорушення серія КР №040897 від 03.10.2011 року та інші наявні в адміністративному матеріалі докази, приходжу до висновку про наявність у діях ОСОБА_2 складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1         ст. 203 КУпАП - порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні, тобто проживання в Україні без документів на право проживання в Україні, за недійсними документами або документами, термін дії яких закінчився.

Приймаючи до уваги характер вчиненого ОСОБА_2 адміністративного правопорушення, вчинення ним протиправних дій, враховуючи обставини, які пом'якшують його відповідальність: щире розкаяння у вчиненому, визнання ним своєї вини, те що він раніше до адміністративної відповідальності не притягувалася, оцінивши всі зібрані у справі докази у їх сукупності, вважаю за можливе, призначити ОСОБА_2 адміністративне стягнення у вигляді мінімального штрафу, передбаченого санкцією ч.1 ст. 203 КУпАП.

На підставі викладеного ч. 1 ст.203 КУпАП, керуючись ст. ст. 283, 284, 294 КУпАП, -            

п о с т а н о в и в:

Визнати ОСОБА_2., ІНФОРМАЦІЯ_1, винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 203 КУпАП.

Притягти ОСОБА_2., ІНФОРМАЦІЯ_1, до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу у дохід держави у розмірі 510 гривень (код Держбюджету 21081100 «Адмінштрафи і ін. санкції» р/р 31112106700002 в ГУ ДКУ в АРК ЕГРПОУ ДК 34740405 МФО 824026).

Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого статтею 32 цього Кодексу, а також постанов, прийнятих за результатами розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 185-3 цього Кодексу.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора, подані після закінчення цього строку, повертаються апеляційним судом особі, яка її подала, якщо вона не заявляє клопотання про поновлення цього строку, а також якщо у поновленні строку відмовлено.

Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову. Місцевий суд протягом трьох днів надсилає апеляційну скаргу, протест прокурора разом із справою у відповідний апеляційний суд.

    Суддя                                                                                          

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація