Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #1846575191

Справа № 544/231/25

пров. № 2-н/544/141/2025

Номер рядка звіту 4



СУДОВИЙ НАКАЗ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27 січня 2025 року м.Пирятин

Пирятинський районний суд Полтавської області у складі судді Нагорної Н. В.,

розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Полтаваенергозбут» про видачу судового наказу за вимогою до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за спожиту електроенергію, відповідно до ст.525, 526, 629 ЦК України, керуючись ст. 160 - 161, 168 ЦПК України,

Н А К А З У Ю:

1. Стягнути з боржника ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце реєстрації: АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 , на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Полтаваенергозбут», місцезнаходження: 36022 вул.Панянки, 65-Б, м. Полтава, код ЄДРПОУ 422223804, на рахунок зі спеціальним режимом використання р/р № НОМЕР_2 відкритий у філії АТ «Ощадбанк», МФО 331467, ЄДРПОУ 42223804, заборгованість за спожиту електроенергію за адресою житлового будинку: АДРЕСА_2 , який на праві власності належить ОСОБА_1 , у сумі 8100 (вісім тисяч сто) гривень 96 копійок.

2. Стягнути з боржника ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце реєстрації: АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 , на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Полтаваенергозбут», місцезнаходження: 36022 вул.Панянки, 65-Б, м. Полтава, код ЄДРПОУ 422223804, на поточний рахунок № НОМЕР_3 відкритий у ПАТ «Банк Кредит Дніпро», МФО 305749, судовий збір в сумі 302 (триста дві) гривні 80 копійок.

Після видачі судового наказу не пізніше наступного дня надіслати його копію боржникові одночасно з копією заяви стягувача про видачу судового наказу та доданими до неї документами.

Згідно зі статтею 170 ЦПК України боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до нього документів подати заяву про його скасування. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб.

Заява про скасування судового наказу подається в суд у письмовій формі з дотриманням вимог ст. 170 ЦПК України.

Відповідно до вимог ст. 172 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п`яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред`явлення до виконання.

Судовий наказ протягом п`яти днів з дня набрання ним законної сили надіслати стягувачу.

Судовий наказ набрав чинності „_____” ________________________ 20 ___ року.

Строк пред`явлення судового наказу до виконання _________________________

Дата видачі судового наказу стягувачу „_____” __________________ 20 ___ року.


Суддя Н.В.Нагорна


Відмітки про виконання судового наказу

Дата надходження судового наказу на виконанняПовне найменування установи, підприємства, організації, в якому знаходився судовий наказ на виконанніЗагальна сума, відрахована за судовим наказомДата повернення судового наказу до відділу державної виконавчої служби чи стягувачевіПідстава повернення судового наказуПідпис керівника установи, підприємства, організації (з прикладанням печатки)Примітки






Інші відмітки ________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ .



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація