Судове рішення #184853
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №22а- 346 2006 рік.                                                           Головуючий по 1-й інстанції:

Кобзій Б.І Суддя-доповідач: Акопян В.І. УХВАЛА ІМЕНЕМ      УКРАЇНИ

2006 року   червня      місяця 19    дня м. Полтава Колегія суддів судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Полтавської області в складі:

Головуючого: Акопян В.І.

Суддів: Петренка.М. Чічіля В.А.

при секретарі Ткаченко Т.І.

з   участю   позивачів   ОСОБА_1   ,   ОСОБА_2   ,   ОСОБА_3,

ОСОБА_4,ОСОБА_5, ОСОБА_6

представника відповідача -ОСОБА_7

розглянула у відкритому судовому засіданні в м .Полтаві    цивільну справу   за

апеляційною скаргою    військової частини А- 1546 на постанову Крюківського

районного суду м. Кременчука від 15 березня 2006 року по справі за позовом ОСОБА_1

  ОСОБА_8  ,ОСОБА_3 ,ОСОБА_4 ОСОБА_5

, ОСОБА_8 до військової частини А-1546 про стягнення

заборгованості за пільгове житлове забезпечення та моральну шкоду

Колегія суддів, заслухавши доповідь судді-доповідача, - Акопян В.І.

ВСТАНОВИЛА:

Постановою Крюківського районного суді м. Кременчука від 15 березня 2006 року позови ОСОБА_1  ОСОБА_8ОСОБА_3 ,ОСОБА_4,ОСОБА_5 та ОСОБА_4 до військової частини А-1546 про стягнення заборгованості за пільгове  житлове забезпечення та моральної шкоди задоволено частково.

Стягнуто з військової частини А-1546 на користь ОСОБА_1   заборгованість за пільгове житлове забезпечення в сумі 2290 гр. 85 коп. та моральну шкоду в сумі 4000гр.

Стягнуто з військової частини А-1546 на користь ОСОБА_2  заборгованість за пільгове житлове забезпечення в сумі 1169гр. 19 коп. та моральну шкоду в сумі 4000гр.

 

-2-

Стягнуто з військової частини А-1546 на користь ОСОБА_3  заборгованість за пільгове житлове забезпечення в сумі 3059гр.07коп. та моральну шкоду в сумі 4000гр.

Стягнуто з військової частини А-1546 на користь ОСОБА_4 заборгованість за пільгове житлове забезпечення в сумі 3125 гр. 66коп та моральну шкоду  в сумі4000гр.

Стягнуто з військової частини на користь ОСОБА_5  заборгованість за пільгове житлове забезпечення в сумі 2290гр. 85коп. та моральну шкоду в сумі 4000гр.

Стягнуто з військової частини А-1546 на користь ОСОБА_8 заборгованість за пільгове житлове забезпечення в сумі 2838гр. 91 коп. та моральну шкоду в сумі 4000гр.

Стягнуто з військової частини А-1546 на користь держави мито в сумі 268гр.

На постанову суду апеляційну скаргу подала військова частина А-1546 ,прохає постанову суду скасувати , посилаючись на порушення судом першої інстанції норм матеріального права.

Колегія суддів вивчивши матеріали справи ,перевіривши доводи апеляційної скарги ,приходить до висновку ,що апеляційна скарга підлягає частковому задоволенню.

Згідно ст. 157 КАС України суд закриває провадження по справі ,якщо справу не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.

Із матеріалів справи вбачається ,що позовні заяви пред»явлені в січні 2006 року, розглянуті судом в порядку адміністративного судочинства .Позивачі оспорюють свої права та права членів своїх сімей на повернення коштів сплачених за комунальні послуги.

Колегія вважає ,що такі спори повинні розглядатись в порядку цивільного провадження ,тому постанова суду підлягає скасуванню з закриттям провадження по справі.

Керуючись ст.. ст.Л98,203,205 КАС України колегія суддів : УХВАЛИЛА

Апеляційну скаргу військової частини А-1546 задовольнити.

Постанову Крюківського районного суду м. Кременчука від 15 березня 2006 року скасувати ,  провадження по справі закрити.

Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її проголошення і може бути оскаржена протягом одного місяця з дня набрання нею законної сили шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого Адміністративного Суду України

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація