УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 2-2487/2011
"19" вересня 2011 р. року м. Сімферополь
Суддя Залізничного районного суду м. Сімферополя Автономної Республіки Крим Воробйова С.О., розглянувши позовну заяву ОСОБА_2 до Другої Сімферопольської державної нотаріальної контори, ОСОБА_4, треті особи по справі: ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, про визначення додаткового строку для звернення із заявою про прийняття спадщини, визначення частково недійсним свідоцтва про право на спадщину за заповітом, -
В С Т А Н О В И В:
Пред’явлена позовна заява ухвалою суду від 26 серпня 2011 року була залишена без руху, оскільки подана з порушенням вимог ст. 119 ЦПК України, а саме: позовна заява повинна містити ім’я (найменування) відповідача, його місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номер засобів зв’язку, якщо такі відомі. Також з позовної заяви вбачається, що відповідачем по справі вказана Друга Сімферопольська державна нотаріальна контора, однак як слідує з положень ст. 1272 ЦК України відповідачами по даній категорії справ є спадкоємці, які прийняли спадщину, а при відсутності інших спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини, а також відмови від її прийняття відповідачем є територіальна громада в особі відповідних органів місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини. А крім того, незазначене повне найменування відповідача ОСОБА_4 (не зазначене ім’я та по батькові).
Для усунення цих недоліків судом був встановлений строк який не може перевищувати п’яти днів з дня отримання позивачем ухвали, проте у вказаний строк недоліки позивачем не усунуті.
Ухвала про залишення уточненої позовної заяви без руху від 26.08.2011 року була одержана ОСОБА_2 10.09.2011 року, що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення. У п’ятиденний строк, з дня отримання позивачем ухвали, недоліки усунуті не були. Заява про продовження строку, наданого в ухвали суду про залишення позову без руху позивачем або його представником не подавалась.
У зв’язку з викладеним, відповідно до ст.121 ЦПК України, позовну заяву ОСОБА_2 до Другої сімферопольської державної нотаріальної контори, ОСОБА_4, треті особи по справі: ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, про визначення додаткового строку для звернення із заявою про прийняття спадщини, визначення частково недійсним свідоцтва про право на спадщину за заповітом слід визнати неподаною та повернути позивачеві.
Керуючись ст.121 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_2 до Другої сімферопольської державної нотаріальної контори, ОСОБА_4, треті особи по справі: ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, про визначення додаткового строку для звернення із заявою про прийняття спадщини, визначення частково недійсним свідоцтва про право на спадщину за заповітом - визнати неподаною та повернути позивачеві.
Роз’яснити позивачу, що повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя