Справа №1-76 2007рік
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
5 червня 2007 року Тульчинський районний суд
Вінницької області
В складі головуючого судді Ковганича С.В.
при секретарі Крецу Т.О.
з участю прокурора Грималюка В.В.
адвоката ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду міста Тульчина кримінальну справу про обвинувачення
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, українця, гр. України, уродженця та жителя АДРЕСА_1, освіта середня, не одружений, не працює, на підставі ст. 89 КК України не судимий, у вчиненні злочину передбаченого ст. 185 ч. 1 КК України
ВСТАНОВИВ:
14.10.2006 року біля 18 год. гр. ОСОБА_2, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, проїжджаючи власною підводою по полю біля с Холодівка, Тульчинського району, повз автомобіль ЗІЛ-130, почув дзвінок мобільного телефону із кабіни автомобіля. Побачивши, що водія в автомобілі та поблизу немає, в нього виник умисел на крадіжку чужого майна. З цією метою він відкрив незамкнені дверцята кабіни автомобіля, де із кишені піджака, який належав ОСОБА_3 таємно викрав мобільний телефон „Соні-Еріксон К 750" вартістю 1435 грн. із стартовим пакетом вартістю 25 грн., шкіряне портмане вартістю 45 в якому знаходились посвідчення водія та талон попередження на ім'я ОСОБА_3, на загальну суму 1505 грн., спричинивши потерпілому майнову шкоду на вказану суму.
Підсудний ОСОБА_2 свою вину у вчиненні злочину передбаченого ст. 185
2
досудовому слідстві. В скоєному щиро кається, завдані збитки відшкодував повністю.
Крім повного визнання підсудним своєї вини, його вина також підтверджується матеріалами справи: протоколом огляду місця події /а.с. 3/, протоколом добровільної видачі /а.с. 13/ та іншими матеріалами справи.
У відповідності до вимог ст. 299 КПК України, суд обмежив дослідження доказів допитом підсудного та оголошенням матеріалів справи.
Дослідивши зібрані докази в їх сукупності, суд вважає, що вина підсудного ОСОБА_2 в таємному викраденні чужого майна доведена в судовому засіданні в повному обсязі і його дії слід кваліфікувати за ст. 185 ч.1 КК України.
Вирішуючи питання про призначення покарання підсудному ОСОБА_2, суд враховує суспільну небезпеку скоєного злочину, особу підсудного, який характеризується посередньо, щире каяття, відшкодування завданих матеріальних збитків.
До обставин, що пом'якшують відповідальність підсудного суд відносить щире каяття в скоєному злочині, відшкодування завданого збитку.
Обтяжуючими вину обставинами суд вважає, вчинення злочину в стані алкогольного сп'яніння.
Таким чином призначаючи покарання підсудному, враховуючи тяжкість вчиненого злочину, особу підсудного, суд вважає, що достатнім покаранням для підсудного ОСОБА_2 буде призначення покарання у вигляді сплати штрафу.
Речові докази підлягають поверненню потерпілому.
Стосовно запобіжного заходу, суд вважає, що до вступу вироку в законну силу запобіжний захід обраний відносно підсудного ОСОБА_2 необхідно залишити без змін.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 321-324, 328, 330, 331, 342 КПК України, суд -
ЗАСУДИВ:
ОСОБА_2 визнати винним у вчиненні злочину передбаченого ст. 185 ч. КК України і призначити йому покарання у вигляді сплати штрафу в сумі 510 (п'ятсот десять) грн.
Речові докази, мобільний телефон, повернути потерпілому.
Запобіжний захід засудженому ОСОБА_2 до вступу вироку в законну силу залишити без змін - підписку про невиїзд.